Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tulajdonságokat a nyilasokról?...

Tulajdonságokat a nyilasokról?(nyilas vagyok! Nov 22)

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok nyilast ismerem, de nyilas holddal rendelkezem. Elméletben nagyon igazság kedvelők és viccesek.
2021. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kèrdezô! Nekem is a nyilas a csillagkèpem, december 7.-èn szûlettem. A nyilas nyilt egyènisèg. Nem szereti az igazságtalan dolgokat. Fáradhatatlan, felfedezô termèszet, aki az èletet egy nagy kalandnak èli meg. Keresi a dolgok èrtelmet, kûlsô-belsô horizontjának tágitására törekszik. Gyakran bölcselkedik, vonzzák a filozófia, az igazság kèrdèsei. Optimista termèszetû, tudja, hogy mire kèpes. Magas èletszinvonalra, jó èletre ès elismerèsre törekszik. Elegáns magabiztossággal közlekedik a világban. Hisz önmagában, a körûlmènyeinek szerencsès alakulásában. Nagyvonalú, igazságszeretô szemèly, akinek nagyon fontosak a magasabb rendû eszmènyek. Emberi kapcsolataiban egyenes, barátságos ès èletvezetô. Idealista, humánus ès segitôkèsz szemèly, aki szeretne valami „nagyot ès maradandót“ alkotni az èletèben.
2021. febr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nyilas vagyok és gyakran megkapom ezeket: Túl őszinte, okoskodó, előítéletes. Ezek a negatívak. Pozitív tulajdonság amit leggyakrabban mondanak rám és általában a nyilasokra, hogy jó hallgatóságok vagyunk, megbízhatók, viccesek,és nagyon gyakran elérjük a céljainkat. De ez igazából ember függő. Ezek voltak azok amiket rám gyakran mondanak de egy csomó más nyilas ismerősömre is igaz
2021. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Hármat ismerek nagyon közelről.

Mérgezőek, borzasztóan. Csak ők léteznek, fontosabb nekik, hogy hogyan áll rajtuk egy ruha, mint a te életed (tapasztalat).

Mindent jobban tudnak, azt éreztetik, hogy kevés vagyok, ügyetlen, pótolható. Sajnos nekem rossz tapasztalataim vannak velük. A humoruk talán az egyetlen amit hirtelen tudok írni és pozitív.

2021. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő viccesek és aranyosak vagyunk :)
2021. ápr. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!