Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy jó...

Honnan tudhatom, hogy jó sebész lennék-e? Milyen tulajdonságok kellenek ahhoz, hogy valakiből sebész lehessen?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy mi szeretnék lenni, és hát a sebészet is megfordult a fejemben, mert nagyon érdekel az emberi test biológiája, de nem tudom, hogy bírnám e a sok vért. Mert filmekben semmi bajom nincs vele, de élőben nem láttam olyan súlyos esetet. Meg nyilván sok más tulajonság is kell ahhoz, hogy valakiből sebész lehessen. Ja és mennyi kézremegés fér bele egy sebésznél? Mármint úgyértem, hogy nyilvánn mindenkinek remeg a keze, de honnan tudhatom, hogy az enyém nem remeg túlságosan a sebészethez.

2018. nov. 21. 01:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a spáciensektől hogy minden rendben van e.
2018. nov. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!