Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki az aki még rajtam kívül...

Ki az aki még rajtam kívül nem tudja azt hogy hány órakor és hány perckor született?

Figyelt kérdés
az aszcendensemet hogyan tudnám meghatározni ha nem tudom órára és percre pontosan hogy mikor születtem?
2010. aug. 16. 13:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
anyukám se tudja hogy mikor születtem:D annyit tud hogy reggel 8után:D
2010. aug. 16. 14:21
 12/21 anonim ***** válasza:

Én sem tudom pontosan hánykor születtem.:-SS Kórházba meglehetne nézni szerintem próbálkozz ott.

Mondjuk van egy idő amit mondott anya, de nem tudja eldönteni...

Így beírtam mindkét változtatot az aszcendes kiszámításakor, és ugyanaz jött ki.

(Mellesleg a vércsoportomat én sem tudom.:dxd)

2010. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
még anyám sem tudja.Anikor kérdezem a válasz:Olyan hamar születtl,hogy már a 9 órási szoptatásra behoztak./Na osszam el?!/
2010. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
én anyumtól ugytuudom,hogy reggel 9 körül születtem azt mondta kicsit előbb,szal olyan 8:58 körülre teszem :D
2010. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én se tudom. Csak nagyjából. Olyan délután 2kor, ha minden igaz. Ja, és én se tudom a vércsoportom.:P
2010. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
na mondjuk azért én még tudom a vércsoportomat:D
2010. aug. 16. 14:33
 17/21 anonim ***** válasza:
én nem értem, nem tudja mikor szült?nagyjából se? én anyukám négyszer szült és mind a négyet tudja hogy mikor.
2010. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb ember nem tudja. De én tudom. Viszont szerintem ezt azért jó tudni.

Az aszcendensedet óra és perc nélkül nem tudod kiszámolni.

Viszont, anyukád biztos tudni fogja, mikor, de ha nem, a születési anyakönyvi kivonatba biztosan benne van.

2010. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
oké majd megnézem:D
2010. aug. 17. 10:43
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha a horoszkóp miatt kérdezted akkor jó hír hogy ha kb. tudod (mint ahogy itt sok válaszoló is írta) akkor be lehet pontosítani életesemények alapján. Már ha vannak. Gyerek születése, házasság, testvér születése, költözés, betegség, baleset, halál stb.... Ha "komolyabb" esemény nem volt az életedben akkor sajnos csak találgatni lehet, bár vannak egyszerű esetek, amikor könnyebb meghatározni, máskor meg ha sok eseményt adsz is meg gubancos.
2010. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!