Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki pont akkor született...

Aki pont akkor született amikor a horoszkóp átvált a következöre akkor annak mi a horoszkópja?

Figyelt kérdés

pl: július 22,augusztus 23

mert mindenhol máshogy írják egy két napot szokott csúszni

mert én július 22-én születtem. és valahol az rák valahol oroszlán. honnan tudhatnám meg,hogy akkor most melyik a biztos?


2011. aug. 16. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Maga eldöntheti, de ha nagyon akarja lehet teljesen más jegyű, csak akkor későbbiekben az általa válaszott horoszkópot kell elolvasni.


Én pl Kosnak születtem, de VÍzöntő vagyok mert azok okos és értelmesek valamit segítőkészek a hasznos válaszokban mint ez is ! és az illik rám.

2011. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tom Benko ***** válasza:
51%
Amelyik tetszik. Válassz egyet, kreálj köré valami neke tetsző leírást, és kész. Vagy még jobb, ha az egészet oda teszed, ahová való - a szemétbe.
2011. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van TOM BENKÓnek, még az az opció is fennáll hogy kreálsz magadnak egy teljesen új jegyet ! Én is gondoltam már rá, csak nem érdekel annyira a téma, meg nincsen kedvem horoszkópokat írni magamnak.
2011. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
a precesszió miatt ez inkább Rák jegy, a jegy végén lévők a inkább képviselik azokat a tulajdonságokat
2011. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Válassz másik kultúrát. Ott különbözőek a dátumok is. Például az Indián horoszkóp nálam jobban bejött.
2011. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
medvedisznóember
2011. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor meg kell nézni, hogy abban az évben amikor születtél mikor váltott jegyet a nap percre pontosan.
2011. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Válazd a Delfinjegyet ! Énnagyon kedvelem a delfineket régen át is akartam műtetni magamat, de nem volt rá pénzem.
2011. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!