Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas nők tényleg képtelene...

A nyilas nők tényleg képtelenek kimutatni hogyha szerelmesek? Nem mondják a társuknak hogy szeretlek? Ennyire kényelmetlen nekik?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Jobban is teszik,ha nem mondják. Engem mindig elhagytak, ha elkezdtem mondogatni, hogy szeretlek. Addig maradt velem mindenki, míg távolságot tartottam lelkileg. Mikor már érzelmileg látták, hogy kapcsolódom, nem kellettem tovább. Akinek viszont nem mondtam, az 8 meg 15 évig is tartott, az a kapcsolat. Ha egy férfi látja, hogy imádják őt, megutálja az érte rajongó nőt.
2021. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
8 éve ismerem. Most alakult úgy a helyzet hogy közelebb kerültünk egymáshoz. Előtte mindig jött munkahelyemen is nem egyszer keresett. Mióta közelebb kerültünk azóta beszélgetnék vele messengeren de napi 4-5 üzenet nem jön tőle. Mikor találkozunk akkor viszont bújik hozzám csókol de nem mondaná hogy szeret. Eddig egyszer tudtam kikényszeríteni hogy mondja ki. 😉
2021. febr. 9. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, legalábbis rám nagyon jellemző ez. Nem vagyok egy "nyálaskodó" fajta. Nem azzal mutatom ki, hogy mondogatom, inkább megfőzöm a kedvenc kajáját, vagy ilyesmi, de néha frászt kapok attól, hogy ő ennyiszer mondja nekem, hogy szeretlek szeretlek. :D

Több, mint 7 éve vagyunk együtt, ő rák férfi én nyilas nő

2021. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%
Én rák nő vagyok és jégcsap. Rosszul vagyok a romantikától, nem szeretem a szép szavakat, a szerelmi vallomásokat de még az ölelést se igénylem. Ennyit a horoszkópokról :D
2021. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Boldog-boldogtalannak nem mondom. Jell idő, míg úgy érzem, vagyunk ott a kapcsolatban, hogy kimondhatom. Nem szeretek elhamarkodottan cselekedni.
2021. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös. Volt már sex is köztünk. Szóval már szerintem tarunk ott a kapcsolatban hogy tudassa érzéseit felém.
2021. febr. 9. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:
És az nem lehet, hogy ez csak szexkapcsolat?
2021. febr. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nyilas nő vagyok és szívem szerint éjjel nappal mondanám a páromnak hogy szeretem XD de félek hogy akkor megfog unni. De mondom neki nem is 1-2 alkalommal mindig. :33
2023. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!