Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Barabás Erika asztrológussal...

Barabás Erika asztrológussal tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
igazi nem szilikon
2010. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi az idevágó választ..minek jársz az ezotéria rovatba?
2010. aug. 17. 15:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Én voltam nála.

Egy órára 12 000 forintot kért még tavaly.

Az biztos, hogy nagyon jó szakember, de emberileg nekem nem jött be, kissé lekezelő volt és sietett, gyorsan elküldött.

A karmával és előző életekkel kapcsolatban elgondolkodtató dolgokat mondott, amiket még akár rá is lehetne húzni a személyiségemre. Ha szintén szkeptikus vagy mint én és feltennél neki olyan kérdéseket az életedről, amik személyesek, elég ingerült lesz, hogy EZT nekem kellene tudnom...

Gondolom a Karma Tv-ből ismered, vannak ismerőseim akik beszéltek ott is vele, a tapasztalat az, hogy részinformációkat helyesen ad meg, de volt, hogy nagyobb életeseményeket nem látott...

Erre a nyárra nekem "jósolt" pár fontos dolgot, amiből eddig nem tapasztaltam semmit, persze még nincs vége az évszaknak.:)

Szóval ha Erika elméleti tudására vagy kiváncsi, keresd fel nyugodtan. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.

2010. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit fogazik, de különben nem rossz. :P
2010. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csodálatos ember,egyszerűen minden pénzt megér,fordulj hozzá bizalommal.


B. Erika

2010. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Tíz éve ismerjük Barabás Erikát, akkor kezdtünk hozzá járni. Minden évben elmegyünk és eddig minden bejött, amit mondott. Külföldi munkám, gyermekeim születése és a házeladásom is. Nagyon kedves, türelmes és becsületes asztrológus. Bár ő mindig mondja, hogy nem jósnő, csak a lehetőségeket látja, döntenünk nekünk magunknak kell. Mivel sok ismerősöm és a családtagjaim is hozzá járnak, tudom, hogy a régi vendégeknek a régi tarifával dolgozik, tehát ha valaki évekkel ezelőtt járt nála, annak az akkori árat kell kifizetnie később is. Fordulj hozzá nyugodtan, nem fogod megbánni. :)
2011. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen...nekem szimpatikus volt,TV-n keresztül is:)
2011. júl. 21. 14:30
 8/13 anonim válasza:
Én is voltam nála. Nekem semmi nem jött be abból, amit mondott a jövőt illetően. Úgy gondolom hogy, akkor mondhat használhatót ha valaki kétkedéssel megy hozzá és meg akar győződni arról, hogy miből miért olyan következtetéseket von le (kérdezel, kérdezel, kérdezel). Könnyű préda esetén hajlamos valamit mondani és nem megerőltetni magát, amelynek következtében nem feltétlenül jön be bármi is amit mond. Én sajnos nem túl sokat kérdeztem és utólag kíváncsi lettem volna hogy honnan szülte meg azt amit mondott. Nem érte meg a pénzt.
2013. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sajnos én is fölényesnek éreztem, és 15 perc után kellemetlenül ültem sürgető viselkedése miatt. A kérdéseimre többször azt a válasz adta, hogy túl általános, kérdezzek konkrétabbat. (pl.:Mi várható a munka területén?)Mondott hasznos dolgot is, de alapvetően csalódás volt.Szerencsére megtaláltam az igazit, aki 4 órán keresztül egyfolytában beszél rólad és a helyzetedről diktafonra mondva!Csodálatos élmény volt. Mivel nem a reklám helye, így nem is említem a nevét. De egy biztos: az asztrológia csodálatos, ha a közvetítője is az.
2016. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hyade válasza:
Barabás Erika úgy hírdeti magát, mint nagy tudású karmaasztrológus, aki 12 évig tanult keleti mesterektől! A barátnőm lánya, aki nyáron volt nála öngyilkis lett! Ennyit a "nagy" tudásról! Csak megerősítette a rögeszméjében!
2020. jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!