Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nő, ikrek férfi? Tapasztal...

Bak nő, ikrek férfi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
(ilyen kérdést szinte nem is láttam, ennyire nem lenne gyakori..?)
2011. szept. 12. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Éljenek az ikrek pasik! :D Nekem nagyon bejönnek, legalábbis 1 nagyon-nagyon, 2 pedig nagyon szimpatikus. Én nyilas vagyok, a bak nővel nem tudom milyen a kapcsolatuk. :/
2011. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

A két legellentétesebb jegy. Semmilyen horoszkópban nem ajánlják. Plusz személyes tapasztalat: szüleimnek sem jött be. :)


De azért próbáld ki, hátha. Az ellentétek vonzzák egymást :)

2011. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 greeen ***** válasza:
53%
nem semmi hogy csillagjegyekben méritek az embereket
2011. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
hát nálunk fordítva van, én vagyok ikrek, és a barátom bak, de nagyon jól elvagyunk, hiába ír a horoszkóp bármit is :)
2011. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tom Benko ***** válasza:
43%
Tapasztalat: A horoszkóp az élet és a kapcsolatok megrontója.
2011. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem hiszek a horoszkópban és abban sem,hogy ez alapján kéne párt választani...:/

Az ellentétek valóban vonzzák egymást.

Viszont embereknél előbb utóbb kijön,hogy semmi közös nincs bennetek,ebből lesznek veszekedések,hosszú távon jobb a hasonlóság,mint az ellentét.

Egyébként eddig 2 ikrek párom volt,és semmi jót nem mondhatok.

Tű és víz.

Azok a dolgok,amiket először szerettem bennük,amik tetszettek,hogy annyira más,egyszer csak elkezdtek idegesítővé válni.

Nem volt hosszú kapcsolat egyik sem.

Bak nő

2011. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én azt olvastam ki az összehasonlításból, hogy ez a párosítás legfeljebb a munka területén lehet előnyös. Az a baj, hogy mindezen ellentétek ellenére (egy idő után idegesítő hangulatváltások, társaságmánia stb.)folyton-folyvást beleakadok ebbe a típusba, és rendszerint bele is szeretek. Ha ez már ilyen sorsszerű, gondoltam, megtanulhatnám jól kezelni ezt a jellemet. Csak hát nem igen találni a környezetemben ilyen párt, ami bizonyítaná, hogy működőképes...:)
2011. szept. 14. 16:54
 8/13 Tom Benko ***** válasza:
27%
Akkor írjál egy másik összehasonlítást, ami alapján már jók lesztek. Kb. ennyit ér az egész tompa baromság, amit asztrológiának neveznek.
2011. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem kell hinni benne.


A horoszkópokról röviden:


Nos egy nap jegyből nem igazán lehet következtetni.

Minden ember másmilyen:


Egy horoszkóp áll a nap jegyből és még az összes többi bolygóból. és az is fontos , hogy a bolygók mely jegyekben állnak, esetlegesen melyik jegyből van a legtöbb a horoszkópban, mert akkor lehet már az dominál,nem a nap, és az is fontos milyen szöget zárnak be egymással a bolygók, jó vagy rossz fény szögek, és mennyire erős vagy gyenge hatások,és alkotnak e valamilyen alakzatot. és még az is fontos melyik házban állnak a bolygók, ugyanis van 12 ház is és bármelyik jegy bármelyik házban lehet.

Ezt felszínesen nem lehet, ezért is van,hogy sok emberre nem érzi ,hogy illene rá vagy nem érti, vagy hülyeségnek tartja- Egy ilyen elemzés minimum 30 oldal, és állta lába a külsőt, és az eddig megtörtént dolgokat is leírja, anélkül, hogy bármit is mondanál magadról, és abba is betekintést ad, hogy mi lehet veled, ez nem jóslás szimplán annyi, hogy lehet következtetni.

Pár perc különbség is számít egy horoszkópban.Az is fontos milyen nemű vagy, és hol születtél.

Nem lehet egy netes leírással beskatulyázni.

Ha valakit nagyon érdekel, forduljon szakemberhez.

van is egy jobb oldal, ahol lehet olvasgatni.



[link]


Persze ezzel is sokat kaszál a média, és lehet vele embereket manipulálni, mint mindennel. én 13 éves korom óta olvasok ezekről, ha érdekel járj utána.

Gyenge és erős emberek mindig lesznek. és problémák is ,akármilyen jegyű vagy bárkihez vonzódhatsz és lehetsz is boldog vele.

És az akaraterő fejlesztető, nem kell a csillagjegyre fogni.

Mint a pszichológiában is azért mert pl. pánik beteg vagy, még meggyógyulhatsz, és összeszedheted magad.

Köszi: hogy elolvastátok.

Remélem segített.

2011. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen segített. De szeretnélek megnyugtatni,hogy én is tisztában vagyok ezekkel, és én sem pár mondatos kis netes összehasonlítást olvastam, hanem komplexet, és én magam vontam le a következtetéseket. De nem akarok ide regényeket írni, nyilván a két mondatos kérdésemből sem volt feltételezhető a háttértudás, de itt nem is ez a lényeg. Másrészt én is olvasok pszichológiát is.

Az emberi jellem a bizonyos viselkedésformákra való hajlamosságainkat mutatja, amit tipizálni lehet. Ehhez az észrevételhez kapcsolta magát az asztrológia kétes tudománya. De ettől függetlenül a típusok még nagyon jól megfigyelhetők, akárhogyan is nevezzük őket. Szerintem.

2011. szept. 15. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!