Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy igazi, vérbeli...

Milyen egy igazi, vérbeli nyilas férfi?

Figyelt kérdés

Én bak vagyok vagyok egyébként de én az a mindig mosolygós, többnyire jó kedvű, kedves, társalgós fajta sok motivációkkal és én is szeretem az életet nagy kanállal enni.

Mik a jók és a rosszak?

El kezdtem randizni, kapcsolatot kiépíteni vele és ő egy nyilas személyiség ízig-vérig.

Elvileg ha meg van a dolog varázsa és kalandos a kettőnk élete akkor hosszú távra is számíthatok?

Én bak nap, vízöntő hold.

Ő nyilas nap nyilas hold.



2021. febr. 12. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Íj, esetleg számszeríj az alap, plusz tegez sok nyílvesszővel.
2021. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nyitott és barátságos, de szüksége van a saját kis szabadságára. Remélhetőleg nem fog rádunni, engem Bakként eddig minden Nyilas unalmasnak és "karótnyeltnek" talált :D
2021. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
2021. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

(forrás)

[link]

2021. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is ilyen dupla nyilas. Céltudatos, nem kapkod. Kiépíti a stratégiáját. Ha valamit vagy valakit értelmetlennek vagy érdemtelennek talál, egy másodpercet sem pazarol rá. Kitartó. A szabadság igényt nem úgy kell érteni, hogy megy a farka után vagy a feje után, hanem inkább egyfajta intellektuális szabadságvágy jellemzi. Én dupla oroszlán vagyok, az is tűz. Hogy mit szólna egy föld jegynek, háát...
2021. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt találod a nyilas jegy főbb jellemzőit:

[link]

2021. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Nálam fordítva van, nyilas nőként bak-ba vagyok szerelmes, és ez sokszor előfordult. Mindenféle heylen azt írják, hogy elvileg nem passzolnak egymáshoz, de ez hülyeség, mert ugye a napjegyen kívül sok más minden árnylaja a dolgokat. Tény, hogy az egyik jupiteri, a másik szaturnuszi minőség. Hozzám képest a bakok mindig kitartóbbak voltak mindenben, és jobb a monotónia tűrásük, ami nálam a nullával egyenlő. Ők alázatosak, földhözragadtak, mi tűnhetünk ehhez képest felszínesnek, kicsit nagyzolónak, és nagy dumásnak. A nyilas játékosabb, spontánabb, és sokszor bízik a vak szerencsében, a bak inkább az állhatatos munkában. Mondjuk ez nekem inkább jót tett, az ellentétek kiegészíthetik egymást, és mindig sokat tanultam tőlük. De ember függő
2021. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ted Bundy, Ville Valo

ők teli nyilasok 😈♐

2021. márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!