Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz napjegy skorpió aszcenden...

Szűz napjegy skorpió aszcendenssel és skorpió holdjeggyel?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről a kombinációról?

2021. febr. 15. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A cement+kavics+víz kombinációról tudjuk, milyen eredményt kapunk. Ebből: "Szűz napjegy skorpió aszcendenssel és skorpió holdjeggyel" túl sok alkotórész hiányzik a véleményalkotáshoz.
2021. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy még érdemes gyakorolnia a Szűz archetípus precizitását, és alaposságát, illetve a Skorpió legkevésbé sem felületes, bármilyen lényegiséghez való viszonyulását.


Az aszcendens szintjén önmagamba is be, és lehatolok, és megvizsgálom a saját motivációmat a vélt szándék mögött...


Miért is írtam ki a kérdést valójában?

2021. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat nem biztos, hogy lennek a baratod..
2021. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló kombó vagyok, csak én skorpió napjegy, skorpió aszc és szűz hold :D

Nekem gyerekkoromban inkább a skorpió jellemzői érvényesültek, most felnőttként inkább a szűz. Lehet, hogy nálad pont fordítva van.

Egyébként a hold sok esetben azt is mutatja, amit mások kívülről láthatnak belőled.

A te esetedben a látszat megegyezik az aszcendenseddel, így mondhatni önazonos vagy.

A skorpió aszcendes szenvedélyes, jó megérzései vannak, szereti ha foglalkoznak vele, titokzatos, érzékeny.

A szűz napjegy miatt érezheted úgy, hogy minden egy kicsit ellenzi a fenti jellemzőket és egyszerre akarsz a középpontba lenni és elmenekülni is. Kötődni és szabadnak is lenni. Jellemző lehet még a maximalizmus (rám pl nagyon) mert a skorpió is tud szívbajos lenni ha nem működik minden tökéletesen körülötte a szűz meg egyenesen nem bírja elviselni az apróbb hibákat sem.

Úgyhogy nem egyszerű. De szerintem jó kis kombó ez. A lényeg, hogy találd meg önmagad.

Még ha nem is maximálisan igaz rád a fenti elemzésem, remélem tudtam segíteni.

2021. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!