Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfiakról vélemény?

Nyilas férfiakról vélemény?

Figyelt kérdés

Kerlek szepen aki hulyesegnek tartja ne irjon, tudom hogy az de en azert kivancsi vagyok :)

Sokszor bejott amit irnak, de nyilas ferfival meg nem volt dolgom..

Parkapcsolat szerelem teren milyen?



2021. febr. 25. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Vigyázni kell velük, bár nemtom így 70-80 év után vannak e még nyilasok. Ha jól tudom pár napja Dömötör Csaba nyilasnak titulálta Jakab Pétert. Róla eléggé megoszlóak a vélemények, szerintem nem nyilas, de ezt mindenki döntse el maga.
2021. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Miért 1-től, 11-ig már mind megvolt, csak pont a 12-es maradt ki?
2021. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Én rák vagyok a férjem nyilas ,elvileg már rég nem kéne együtt lennünk,mert tűz és víz.20 éve vagyunk együtt és nem kevés hullámvasút volt,amit észrevettem nagyon szeretnek hantázni.Ha valakit megszeret azt nem engedi el.Aztán ki tudja lehet nem is vagyok rák ő sem nyilas és akkor mi van.

Főbb emberi tulajdonságokat mindenkire rá lehet húzni,attól függ milyen a lelki állapota.

2021. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Szia, szerintem ha egy nyilas férfivel vagy együtt oda fog rád figyelni, hirtelen haragú,de mindig bocsánatot kér, elorebb helyezi a saját érdekeit, de nagyon jó társaság, jó manipulátor de nem feltétlenül rosszra fogja használni ezt az adottságot<3 Ezt úgy mondom hogy nyilas nő vagyok, volt nyilas barátom és viszonylag jól kijöttünk, de a nyilasok jobban kijönnek pl.: a bakokkal, vagy a halakkal.
2021. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Volt párom nyilas jegyű, jó humor, lazaság, önző, mozgékony.

Nagy dumagép, mint kiderűlt, sok füllentéssel fűszerezve.

Élvezet volt vele lenni, egy perc nyugalmam nem volt.

2021. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!