Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen véleménnyel vagytok az...

Milyen véleménnyel vagytok az Ikrek férfiakról?

Figyelt kérdés

Én Vízöntő nő vagyok, a kiszemeltem pedig Ikrek férfi. Sok helyen olvasom, hogy hűtlenek, hamar lecserélik a párjukat. Meg azt is, hogy nem félnek kalandokba bocsátkozni és jól flörtölnek.

Az illető is küldözget irányomba olyan jeleket, amik nem teljesen egyértelműek számomra, és nem tudom, hogy hagynom kellene, hogy ő "cserkésszen be", mert elég egyértelmű jelet fog adni, ha akar tőlem valamit, vagy én adjak neki valami biztató jelet, hogy lépjen.



2016. jan. 17. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Hát, hogy minimum ketten vannak.

A vízöntő szép szakma, de mellet jutna időd két férfira?

2016. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gömbicica ***** válasza:
én Bika vagyok, 36 éve vagyok együtt Ikerrel :) :) én nem tudok rosszat mondani. tényleg :)
2016. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Flörtölni, dicsekedni, hazudozni biztosan tud.De amúgy meg egy teszetosza alak.Ha alkalom adódik kihasználja aztán simán odébb áll.Rám nincsenek nagy hatással, sem nő, sem férfi ikrekkel nem jöttem ki jól sosem.Én skorpió vagyok.
2016. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
53%

Én iker vagyok, és nem vagyok hűtlen, nem flörtölgetek senkivel.

Ne ez alapján válasz társat magadnak.

2016. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Rossz véleménnyel vagyok róluk :), mert én nagyon nem illek hozzájuk, nem megy velük az együttélés számomra.

Na jó, csak arról vagyok rossz véleménnyel, akit ismerek, de az is biztos, hogy a többi ikrekkel is óvatos vagyok.


Ez persze nem azt jelenti, hogy hozzád nem passzolnának. Én nyilas vagyok és hogy ez oka-e, nem tudom, de számomra rémes egy ikrek társ. Lehet hogy neked, vízöntőnek meg pon tő az ideális! Ráadásul a vízöntő is levegő-jegy, mint az ikrek, szóval könnyen lehet, hogy összeilletek!


Annyit, mint pozitívum elmondhatok, hogy szórakoztató alakok az ikrek, és nem rosszindulatúak. Nekem igazából a mindennapi együttlét nem jó velük, nekem mást egy férfi-nő kapcsolat, mint amire egy ikrek pasi vágyik, és ennyi.

2016. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van egy haverom, az foglalt csaj után mászkál, akinek meg tetszik is a dolog. Az se zavarja h részegen egy másik csajjal smárolt és látta.


Szerintem 1-2 szex lesz belőle, aztán dobja. Másra úgyse jó a nő.

Ha az én csajom volna, többet hozzá nem nyúlnék, de a haverommal is "eldumálgatnék".....


Egy másik haverom meg normális.


Mindkettő Ikrek, szóval.....

2016. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én halak vagyok és nagyon nem találom a közös hangot velük,pedig az aszcendensem vízöntő.
2016. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

megbízhatatlan, kétszínű, megbízhatatlan, nem lehet rá számítani, csak beszél, de nem cselekszik. Igazából a saját apámról írtam egy rövid jellemzést, és ezektől a tulajdonságaitól falnak megyek. Ja és ha belemerül, nem hagy szóhoz jutni. Gyerekként miatta nem volt soha biztos hátterem, mindig máshol laktunk.

De a vízöntővel összeillik

2016. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Nekem az a tapasztalatom az adott illetővel kapcsolatban, hogy elég nehéz kiismerni. Kicsit olyan, mint, aki szereti egyszerre több nőnek csapni a szelet, ezért elég bizonytalan vagyok.

2016. jan. 29. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!