Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan juthatnék a szuletési...

Hogyan juthatnék a szuletési időpontom tudomására?

Figyelt kérdés
Asztrológushoz szeretnék menni, de a szüleim nem tudják, aztmondják az anyakönyvemben sem szerepel. Akkor hogy tudhatnam meg? Azért nem tudja anyukám mert nem volt jól, órát levették róla természetesen..

2021. febr. 27. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kórház kiadja, ha épp jófej ember veszi fel a telefont.
2021. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A kórház kiadja néhány ezer forintért cserébe, a bábanapló alapján. 1-2 ezer Forint között van.
2021. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Felkészült védikus asztrológus vissza tud következtetni rá életeseményeid alapján.
2021. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy visszatud de nekem ebben sok a “hibalehetőség” és ha csak ezen múlik hogy pontosabb/több/részletesebb dolgokat tudjak meg akkor ha van rá mód felkutatnám.


Ahh kórház ebben a covidos időkben nem hajtana el?

2021. febr. 27. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, mert postán küldik ki az információt, a postaköltséget is álltam. #2
2021. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Arra sem emlékeznek a rokonaid, hogy melyik napszakban?

Egy asztrológus valamennyire le tudja szűkíteni a lehetőségeket az alapján, hogy sokat beszélgettek az életedről, problémáidról stb.

2021. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fél 1 körül hajnalban.. de ezt is csak anyukám mondta, aztán kitudja.
2021. márc. 1. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez már egy jó kiindulópont. Az életed alapján így már könnyebb lesz kikövetkeztetni. Mondd ezt az asztrológusnak és mondd, hogy pontosítsa.
2021. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem a kórház kiadta (igaz ez még Covid előtt volt), viszont fizetni kellett érte, pár ezer forintot. Nála kiderült, hogy teljesen rosszul emlékeztek anyuék, 22.00 óra körülit mondtak, ezzel szemben, 19.30. (konkrétan rák helyet, ikrek az aszcendensem).
2021. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyire valós, amit az orvos/ápoló leír. Van, hogy 2 órával a megszületés után írják be úgy, ahogy emlékeznek és ezért általában kerekítenek. Én még mindig valósabbnak tartom a rokonok véleményét. A kórháznak ez nem olyan fontos adat.
2021. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!