Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Férfiak közül melyik jegyűek...

Férfiak közül melyik jegyűek azok ,akik teljesen érzelemmentesek?Melyek akik érzelmesek,es ki is mutatják?

Figyelt kérdés
Sokan a Rákot irják,pedig nem érzelmes.Faarccal fogad mindent,33 év alatt,egy könnycseppet se láztam soha a szemében,még az apja temetésén se!Nem hatodik meg semmin...
2021. márc. 3. 21:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%
Melletted en is faarccal lennek, nem kell ide csillagjegy😂
2021. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy horoszkópos, de én vízöntő vagyok, és nálam érzéketlenebb embert nem nagyon tudnál találni. Egyik haverom ikrek, ő szintúgy ilyen. Szerintem a levegő jegyek a legérzelemmentesebbek. Talán a mérleg az, amelyiknek még vannak érzelmei. XD. Legerzekenyebb, nos a rák, halak és skorpió.. Iszonyat könnyen besertodnek.. Szóval a víz a legerzelmesebb.
2021. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Egykezemen meg tudom számolni, hogy hányszor sírtam. Volt, hogy kékes lilára verték az arcom, de elég jól tűrtem 11 évesen. Ebben a világban már annyi rosszindulatu ember van, hogy nem vagyok érzelmes egyáltalán. Csakis kizárolag azzal aki rendkivul kozel all hozzam. Ha sirok akkor is egyedul, ejszaka, alvas elott kiadom magambol, de ennyi. Tul sokat csalodtam már, ahhoz hogy bármi is hasson rám erzelmileg.
2021. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
-rák voltam, lemaradt.
2021. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!