Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a leghelyesebb fiú...

Melyik a leghelyesebb fiú csillagjegy?

Figyelt kérdés
Én a Mérleget és az Ikreket gondolom annak

2021. márc. 6. 20:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Bak.Halak.Oroszlán.Skorpió.
2021. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Oroszlán szerintem
2021. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Mérleg Vízöntő Bika
2021. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Kos, rák, skorpió
2021. márc. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
Ez hogy múlhatna a csillagjegyeken??Értelmes magyarázatot tudtok rá adni akkor elfogadom.
2021. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem Bak
2021. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Mérleg
2021. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Nyilas, Skorpió
2021. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Jó, én nem fogok belemenni most abba, hogy mi a bizonyíték a csillagjegyek hitelességére, meg ,hogy mennyire fedik le a valóságot. Én is csak azért foglalkozok néha asztrológiával, mert nálam a napjegyem véletlenül 90%os leírást adott a személyiségemről (vízöntő), egyik se illik rám annyira, mint az. Másnál nem biztos, hogy ez van..


Na de, melyik a leghelyesebb? Erre még egy asztrológus sem tudna pontos választ adni..mert mindenkinek más..egy skorpiónak lehet a rák, halak vagy bak..mivel ezekkel a legkompatibilisebb..egy vízöntőnek a mérleg, ikrek, nyilas lehet..a szűznek a bak, bika vagy halak.. és így tovább..Másrészt az embereknek nem csak napjegye van így lehet tovább bonyolítani, hogy akkor az ikrek napjegyű, skorpió aszcendensű, kos holdjegyű embernek akkor elméletileg melyiknek kéne helyesnek tűnnie. Főleg, hogy az érzelmi világ, nos azt a hold még jobban befolyásolja,mint a napjegy. A dolgokat befolyásolják az életbeli dolgok, mennyire művelt az illető, mennyire szép stb. Nem lesz egy hajléktalan, 2 elemit végzett ikrek helyesebb nekem, mint egy intellektuális, tanult, szép arcú bak. Érted mire akarok utalni....... Nekem valamiért mindig a rák lányok jöttek be legjobban, ki tudja miért ez a perverzióm :DD. Utólag derült ki, hogy a szerelmeim 80% a az volt. Belőlem meg születési képletem alapján teljesen hiányzik a víz és a föld elem. Akkor most mi van? Asztrológust kérdezz meg, hogy neked elvileg kinek kéne helyesnek lennie. 19/F

2021. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
46%

Egyrészt: nem csak a jegyek befolyásolják a vonzalom témáját.

Másrészt: mindenki más jellemzőkhöz vonzódik egy másik emberben.


Nem érdemes általánosítani.

2021. márc. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!