Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyben csalódtá...

Melyik csillagjegyben csalódtál? Melyik csillagjegyben csalódtál kellemesen?

Figyelt kérdés
A sztereotípiákhoz, jellemzésekhez képest...
2021. márc. 20. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Bak

Azt nézi, hogy kit tud kihasználni


Ha nincs extra haszon gyorsan odébb áll.

2021. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Szűz.

Mindig neki van igaza.

Meg elég jól tudott hazudni.

2021. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olyat is írhattok, amikor kellemesen csalódtatok, ha van...
2021. márc. 20. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

1#nek üzenem, hogy a társadalom rengeteg ilyen emberből áll. Tehát, ezek szerint mind bak jegyű. Ma is okosodtam, köszönöm!

A másodikhoz jobb hozzá sem szólni.

2021. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Az oroszlánban csalódtam. Amilyen vonzó, annyira aljas. Kellemeset a vízöntőben. Jó társaság.


Skorpió L

2021. márc. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Persze biztos vannak kivételek is, de ez az asztrológia témakör.

Akinek nem inge, tudjátok. Kedves négyes ha nincs kedved általánosítani nincs itt semmi keresnivalód. Ugyanis erre a témakörre ez vonatkozik.

2021. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Bakban csalódtam: engem is kihasznált, visszaélt a helyzetével és aztán hátrahagyott egyetlen szó nélkül, ráadásul képes volt pókerarccal nézni évekig a szenvedéseimet amiket közvetve ő okozott és mosta kezeit.

Kellemesen csalódtam: a skorpiókban, sok skorpió ismerősöm van és a hírük ellenére mindegyik egy nagyon normális, segítőkész, nagyvonalú és kedves ember akikre sokszor olyan helyzetben is számíthattam amikor lehet, hogy más átgázolt volna rajtam.

2021. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem miért lett lepontozva az -es én is nagyon érdek embereknek ismertem meg a Bak jegyűeket.
2021. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
1-es
2021. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csalódtam a nyilasban,a szabad szellemükre hivatkozva azt hiszik,bármit megtehetnek veled,az hogy megbántva,megtaposva érzed magad,nem számít,csak ne "korlátozd" őket. (Akinek nem inge...)


Kellemesen csalódtam az oroszlánban, azt hittem,egoista jegy,de valójában nagyon törődőek,védelmezőek,a csillagokat lehozzák neked,ha szeretnek.

2021. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!