Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan közelìthető meg a...

Hogyan közelìthető meg a zárkòzott bak?

Figyelt kérdés

Munkamániás, zárkòzott, teljesítmény centrikus férfi bakròl van szó, aki látszólag bezár a külvilág felé és csak a munkája érdekli

Csevegni nem szeret



2021. ápr. 4. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom te milyen jegyű vagy de meggondolandó a bakkal kezdeni. Szemmel láthatóan nincsenek tartós kapcsolataik mert igazából rühellik az embereket, egyedül akarnak lenni. 7 éve vagyok türelmes és a mai napon betelt a pohár. A bak kényszeres, szabályokkal és elvárásokkal van tele. Elvárná, hogy olvass a gondolataiban, soha ne tegyél semmit ami idegesítő mert akármin felhúzzák magukat. Igazából nem kedves, jegyzeteli a rossz tulajdonságaid, hogy ellened fordíthassa. Annyit ad amennyit kap jó esetben de általában te a beled kihajtod amíg ő a kisujját mozdítja. A végletekig bizalmatlan, nem tudja ezt levetkőzni, nem ad szeretetet, amikor azt mondják, hogy ragaszkodik csak próbálják jobb színben feltüntetni. Pont nem izgatja senki és semmi. Nem számít semmi. És durcás mint egy kölyök, hisztériázik és csak úgy történhet bármi ahogy ő gondolta különben megmakacsolja magát. Nem véletlen magának való. Úgy kell hagyni.
2021. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! 30éves bak férfi vagyok. Nagyon zárkózót és monoton életet élek. Dettó ugyan az ahogy írod. Én azzal passzoltam aki ki tud rántani ebből az életből.

Kötekedjél játszál vele. Hülyüljetek együtt. Érezd jól vele magad. Kérd ki a véleményét, segítségét. Kicsit sajnáltasd magad vele. Ha segít vagy védelmedre kell, nyert ügyed van.

2021. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!