Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A megyeri híd hogyan közelíthe...

A megyeri híd hogyan közelíthető meg gyalog Káposztásmegyerről?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
shorturl.at/isJMP
2021. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
??
2021. jan. 24. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:
A fenti linket másold be a böngészőbe, vagy írd be a maps.google.com -ba, hogy honnan hova akarsz eljutni.
2021. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, már néztem google mapson, csakhogy nem igazán látok járdát street viewon a váci úton, csak bicikliutat
2021. jan. 24. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Káposztásmegyer elég nagy ahhoz, hogy mindenki tudja honnan akarsz eljutni a hídra. Van a hídon járda, tehát megnézed, hogy honnan akarsz és hogyan tudsz eljutni arra a járdára.
2021. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
@4: ha nincs járda, akkor a gyalogosok a kerékpárúton közlekedhetnek (KRESZ 21. § (1) )
2021. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Óceánárok utcán elsétálsz a Váci (2-es) útig, addig van gyalog- és kerékpárút.

Zebra nincs, de a bicikliútnak van lámpája, ott át tudsz kelni az M0 felhajtóján (nemhivatalos nevén 2/A úton). Utána a kerékpárúton mész tovább Dunakeszi felé és 1-2 km után eléred a hidat. A híd alól indul a lépcső felfelé. Gyalogosan a déli oldalát használd.


ui: Lakott területen kívül használhatod gyalogosan a kerékpárutat, ha nincs járda/gyalogút, persze nyilván csak úgy, hogy nem akadályozod a kerékpárosokat. Tehát ne foglald el az út teljes szélességét, ne cikázz ide-oda stb.

2021. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
@7: nem csak lakott területen kívül. Ott az erre vonatkozó KRESZ-paragrafus, már elolvashattad volna...
2021. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
@8: Nem olvastam a válaszod, mielőtt írtam. De amúgy teljesen igazad van, lakott területen belül is.
2021. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi végül utánanéztem mielőtt elindultam, hogy sétálhatok a bicikliúton. Lőttem pár képet :)
2021. jan. 24. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!