Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő, oroszlán aszcenden...

Vízöntő nő, oroszlán aszcendenssel (a holdam is vízöntő) és Rák férfi rák vagy ikrek aszcendenssel?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalatok, vagy hogy melyik miben jobb? ☺️ Meg alapból a rák férfi- vízöntő nő párosításról mik a vélemények? Nem sokszor láttam, de nem hallottam eddig rosszakat.

2021. ápr. 21. 11:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
töltsetek ki egy szeretetnyelv tesztet, abból sokat megtudtok hogy miből érzi a másik, hogy szeretve van
2021. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, már kitöltöttük. Neki az elismerő szavak és a minőségi idő volt nagyrészt. ☺️
2021. ápr. 21. 12:14
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tehetnél még többet ennél. Ha bátorítod, dicséred, büszke is vagy rá, akkor nem értem mi baja a kedves párodnak.
2021. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát..szerintem túl nagy feneket kerített annak, hogy szerinte egy nap többször mondjam hogy szeretlek, mert ő nagyon sokat mondja. Én nem gondolom, hogy ezt ennyiszer mondani kéne, én minden más módon kimutatom hogy szeretem. Valóban elmondom neki hogy szeretem minden nap, de szerintem egyszer is elég. Meg nem mindig jön ki úgy. Nem szeretem sokszor mondogatni. Talán erre tudatosabban odafigyelek majd. Ennyit tudok tenni. Ha több lehetőségünk lesz, szervezünk közös programokat is. Biztos idővel jobb lesz. Ez az időszak amúgy is nehéz most mindenkinek.
2021. ápr. 21. 12:24
 15/19 anonim ***** válasza:
Jajj és mégis hányszor mondja egy nap el, hogy szeret?
2021. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem számolom, de feltűnően sokszor. XD
2021. ápr. 28. 10:52
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ne haragudj, nem gáz ez egy kicsit? Teszel eleget, hogy érezze a szereteted, minek azt állandóan mondogatni?
2021. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem esik nehezemre🤷‍♀️ Csak kívàncsi voltam mit tehetnèk mèg.
2021. ápr. 28. 17:54
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg mond neki jóval többször mint ő neked, és akkor az egész nap abból fog állni, hogy szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek......
2021. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!