Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki hisz a horoszkópokban?:D (...

Ki hisz a horoszkópokban?:D (És ha igen melyikben?)

Figyelt kérdés
Hellosztok, erre nagyon kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye az asztrológiáról ezen a téren, remélem kapok válaszokat ^^

2021. ápr. 28. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy van benne valami, mert sokan mondták, hogy illik a személyiségükre a horoszkóp személyiségjellemzésük.


De ha mélyebben belemegy az ember, akkor elkezd találkozni az ilyen inkább humbuk oldalához a horoszkópoknak, mint pl. az újságokban az hogy "te ma veszekedni fogsz a főnököddel" meg ilyenek, ami vicces, mert nem létezik, hogy az ország 1/12-ed része ugyanazon a napon mind veszekedni kezd a főnökével.

Meg találtam már olyan honlapot is, amibe le volt írva hogy adott csillagjegyhez milyen

-kristály

-bolygó

-alapelem

-stb.

társul, na azon nagyot mosolyogtam.

2021. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
72%
Én egyáltalán nem hiszek, egy csomó kutatás bebizonyitotta, hogy hülyeség. A tulajdonságok azért passzolnak sok ember személyiségükhöz, mert ezek a tulajdonságok a legalapabbak, amikre kb mindenkire igaz, lásd: Szeret utazgatni, különböző helyekre. Ez kb mindenkire igaz, persze itt is vannak kivételek, de értitek. Áltudomány az egész. Sok köze van a személyiségemhez ahhoz, hogy hogy most árnyékban van a nap vagy sem. Wow.
2021. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát annyira jó, hogy tudod melyik évszak környékén született az illető.
2021. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
58%
Szerintem az asztrológia baromság
2021. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Hát van benne egy nagyon, nagyon kicsi igazság azért a horoszkópokban.
2021. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Például? =)
2021. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Tudod hogy melyik évszak környékén született xD
2021. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
el szoktam olvasni, mert az enyem (skorpio) nagyon igaz ram, de nem mondanam hogy ez alapjan elem az eletemet. neha szorakoztato belenezni
2021. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8. Ez meg a tarrot kb iránymutatónak jó lehet, meg ad egy kis önbizalmat, úgyis azt a részét veszed észre a dolgoknak ami téged érdekel, ha el akarsz olvasni egy könyvet akkor nagy eséllyel szembe fog veled jönni sok olyan téma, mivel szinte szelektív lesz rá a figyelmed, kivéve ha neten mert ott direkt az a hirdetés jön be amire rákerestél vagy érdekel.
2021. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A horoszkóp kifejezés nem egyenlő a zodiákus jegy kifejezéssel.

A magazinok horoszkóp rovat része a bulvármédia produktuma és semmi köze a valódi asztrológiához.

2021. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!