Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki hisz a horoszkópokban?:D (...

Ki hisz a horoszkópokban?:D (És ha igen melyikben?)

Figyelt kérdés
Hellosztok, erre nagyon kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye az asztrológiáról ezen a téren, remélem kapok válaszokat ^^

2021. ápr. 28. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az asztrológiában hiszek. Ahol az összes bolygó számít
2021. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szerintem is hülyeség, viszont valóban jó olvasgatni, illetve tényleg tud önbizalmat, esetleg valami féle löketet úgymond adni az élet külön részeihez.

Például én szűz vagyok és az egyik ismerősöm is, viszont olyanok vagyunk, mint tűz és víz.

Persze van olyan is, hogy a két embernek megegyezik a személyisége és ugyan az a horoszkópjuk is.

Ezek szerintem véletlenek, mégis sokan hisznek benne.

2021. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Nem az fog meghatározni egy embert, hogy az év melyik napján született. De a legjobb, mikor emberek eszerint keresnek párt, vagy ezalapján ítélik el egymást. De már hányszor megkaptam, hogy "hagyjuk ezt a témát, azért nem értünk egyet, mert ellentétes a horoszkópunk" XD

Meg igen, ez a másik, hogy mondanak random 10 dolgot, ami tök általános, és ha az adott emberre 5-7 igaz, akkor már ámuldoznak, hogy aztaaa ez tényleg én vagyoook :D

2021. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akkor sokan nem hisztek benne?:D csak van benne igazság ezek szerint (kérdező:))
2021. máj. 5. 00:26
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem rák holdjegyem van és érzékeny vagyok.
2021. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!