Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A horoszkópnak tényleg lenne...

A horoszkópnak tényleg lenne jelentősége?

Figyelt kérdés

Sok dologban hiszek és sok mindent tudok, de a horoszkópokban sosem hittem.

Általában ha összejövök egy lánnyal azért megszoktam nézni csak az érdekesség miatt, hogy vajon mit mond az internet. Ugye olyan dolgokat írnak ott ami mindenki magára vehet mert a legtöbb emberre jellemző meg stb, tehát kamu. Viszont a párkapcsolatos részénél rosszakat is írnak és tényleg az van. Akire azt mondja a horoszkóp, hogy nem jó páros, ott végül tényleg van valami hiba amiért nem maradhatok együtt a lánnyal, vagy éppen ők dobnak ki valamiért. De most egy olyan lánnyal vagyok akire csak full pozitív dolgokat írnak és ez most tényleg működik.


Lehet így ahogy leírtam még nem jön át 100%-ban a dolog mire gondolok, de a lényeg, hogy annak ellenére, hogy nem hiszek benne tényleg működik. Nektek mi a véleményetek?


Működik ez a dolog vagy nem?

Olyanok véleményét várom akik amúgy nem hittek benne de mégis működöt vagy olyanokét akik hittek benne aztán mégse úgy lett. Vagy csak akik szokták figyelni unalmukba ezt is.



2021. máj. 7. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez összetettebb annál, hogy valaki halak, ikrek stb. Az csak a napjegy, de a teljes születési ábránkba beletartozik más is. Pl 3 "fő" jegyed van, a napjegy, holdjegy és aszcendens. A napjegy amit mindenki ismer, az adja meg az alapját ahogy gondolkozol, a holdjegy az érzelmeidért felelős, az aszcendens meg ahogy mutatkozol a világban,ahogy mások láthatnak téged. Ezeken kívülis még sok minden befolyásol, de szerintem ha már a fő 3 jegyek harmóniában vannak 2 ember közt, akkor működőképes lehet a kapcsolat. De érdemes megnézni és tanulmányozni a születési ábránkat, sok mindent meg lehet tudni belőle.
2021. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ami mi horoszkópnak hívunk, az a planetáris energiák befolyásolása egy emberi lényre, egyszer a fogantatása pillanatában, másodszor pedig az első lélegzetvétele pillanatában.

Ezek archetípusi minőségben sorolják, amit azonban ki lehet egyensúlyozni, meghaladni, stb....számtalan módosítással, mint amit 1#-es vázol.

2021. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem működik. Legyünk őszinték. Ha tényleg ilyen egyszerű akkor miért nincsen minden ezotériában hívő ember hiper szuper párkapcsolatban?


Badarság az egész. Most itt vannak ezek is hogy ki kivel illik össze. Igazából vagy összeillik vagy nem. A horoszkóp "igazára" 50-50% az esély. Nem csoda ha valakinek összejön🤷🏻‍♂️

2021. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak te tudsz bizonyosságot szerezni magadnak azáltal, hogy többször leteszteled saját magadon, ismerőseiden ezt a rendszert. Ehhez nem elég ismerni a napjegyedet és főleg nem érdemes a bulvármédiában keresni a bizonyosságot.


Ha mélyebben érdekel a téma, itt találsz sok infót az alapokról:

[link]

2021. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!