Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A horoszkóp szerint nőknél...

A horoszkóp szerint nőknél melyek azok a jegyek min nagyon nehéz esetek?

Figyelt kérdés
Hűtlenség, bosszúállóság, stb
2021. máj. 13. 22:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
39%

Ikrek - hazudik

Skorpió - bosszút áll

Oroszlán - parancsolgat

2021. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A skorpiót több helyen is olvastam. Nem hűséges de veszélyesen féltékeny.
2021. máj. 13. 22:34
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
#2 ez mint az exem😂Férfi skorpió volt. Beteges féltékenykedő, közben pont ő csalta meg az exeinek a 90%-át.
2021. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Bak: érzelemmentes és számító.
2021. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
84%
Skorpió vagyok: 100 % hűséges. soha nem csalnám meg a férjem. És nem a levegőbe beszélek.
2021. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
57%
Az exem egy skorpióval jött össze. Hát én nem tudom, mennyire bosszúálló és féltékeny, de elég kibírhatatlan stílusa van. Az exem még hónapokig nekem irogatott(tiltás ellenére), felhuztam magam és szóltam a párjának. Kicsit rosszindulatú vagyok, de remélem, hogy skorpió módjára bosszút áll majd rajta valahogy.. 😂
2021. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Basszus. Pont egy skorpió nővel ismerkedem és bátorkodtam néhány apróbb vitát szítani, hogy jobban kiismerjem...:) és hát nagyon megtudja emelni a tétet és utána borzasztóan nehezen bocsát meg. Amit észre vettem, ha ezt megis teszi, nem felejt és apránként bosszút áll. De azért szerethető. Gondolom...:)
2021. máj. 13. 23:01
 8/18 A kérdező kommentje:
6! Ez mekkora!😂
2021. máj. 13. 23:02
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Rák szűz oroszlán skorpió és ikrek általában ezeket utálják legtöbben
2021. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Mi skorpiók rohadt nehéz esetek vagyunk. De azért ne általánosítsuk hogy csalfák is. Az exem bika volt, ő meg állítólag hűséges jegy. Közben pedig egyáltalán nem volt az. Több tényező befolyásolja az ember viselkedését. Napjegy, Holdjegy, Aszcendens,tanult viselkedés minták, családi háttér, stb


De az oroszlán, az ikrek és a skorpió valóban iszonyat nehéz esetek, mint emberileg, és párkapcsolat szempontjából is.


De első sorban ne a partner horoszkópja legyen a fontos, hanem a szeretetnyelvének ismerete.

2021. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!