Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a horoszkópunk szerint nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a horoszkópunk szerint nem illünk össze, az a valóságban is biztos úgy lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet mindent a horoszkópra alapozni, de ijesztő, hogy mennyire igaz az, amiket rólam leírnak. Most komolyan, abból szerintetek csak rossz sülhet ki, ha én érzelmes, hosszú távú szeretetre vágyó rákként pont egy nyilasba vagyok szerelmes, aki elvileg a rövidebb szerelmi fellángolások, és a kötetlenség(szabadság) híve? Indokoljátok meg léci a választ!
2011. dec. 1. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
úristen ._.
2011. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
igen, a horoszkóp már tudományosan is bizonyított, lásd relitivitás elmélet.
2011. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, de akivel én jártam (és ugyan az volt a horoszkópunk) 1hét alatt dobtam. :D
2011. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
-.-'''
2011. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Horoszkópba direkt olyan általánosításokat írnak, amik az emberek 98%-ára igazak... ne dőlj már be neki ilyen könnyen. Én is írok neked horoszkópot bármikor úgy, hogy akármikor illik az rád.

Egyik nap nézegettük az újságot a kedvesemmel. Övéjébe az állt a párkapcsolat alcímben, hogy zűrös, vitával teli lesz a párkapcsolata. Enyémben meg az állt, hogy harmonikus, nyugodt, békés lesz a párkapcsolatom. Na?...

A horoszkópnak volt való alapja, de a feje tetejére lett állítva az egész dolog. Már a kamu-ezotériába tartozik, amit a gyenge, fekete-fehér életet élő emberek gyorsan bekajálnak. Pénzről szól az egész.

Felelve a kérdésedre: kúrvára nem!

2011. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%
Ha ti kisebbségiek vagytok, akkor persze, az úgy van ;) A napbarnította emberek hisznek ilyenekben, ha érted a célzást.
2011. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Van nem kamu ezotéria is?
2011. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm horoszkópja nyilas és már 5 éve van együtt a barátjával..ha erre alapozol egy kapcsolatot,akkor azt nem is érdemes elkezdeni inkább...
2011. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Írtál volna inkább az ezotéria rovatba....


Szerintem ha össze akar veled jönni, akkor komolyan is gondolja. Ha meg nem így érzed, akkor annak megint hozzátok, és nem a horoszkókétokhoz van köze.

2011. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem kéne annyi Astro tv-t nézned!
2011. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!