Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a sorsom?

Figyelt kérdés

27/L a számmisztika szerint karmikusan is nagyon nehéz sorsom van/lesz. Hát ezt eddig is tapasztaltam. Mostanában elkezdtem nyitni a spiritualitás, önismeret felé. Az lenne a legfontosabb kérdésem, hogy a számmisztika szerinti nehéz sorsomon tudok változtatni?


Tudom, hogy életem alakulása főként a döntéseimből származik, de mégis most, hogy próbálok tudatosabb lenni, mint eddig, szeretnék valami boldogságot hozni az életembe. Azt szeretném, hogy túlcsorduljon a szívem. Nagyon rég nem éreztem ilyet.



2021. máj. 27. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Komolyan vannak olyanok, akik hisznek ebben...? Annyira kiábrándító ilyeneket olvasni...
2021. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
32%
A legfőbb cél, hogy boldog legyél. Ezért olyan vallást válassz magadnak, amiben a legjobban érzed magad. Tök mindegy miben hiszel, a lényeg hogy közben boldog legyél. Ha a számmisztika szerint nehéz sorsod lesz, akkor csak simán ne hidd el. Ha elhiszed és negatívan látod a jövőd, nagyobb eséllyel lesz tényleg az.
2021. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Az ásványok mindenben segítenek!!!!!!!!!!!! :)
2021. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Grimfox ***** válasza:
91%

Ha elkezdtél nyitni a spiritualitás felé, és igyekszel tudatosan élni, és dönteni, akkor már megválaszoltad a kérdésed, hogy hogyan lehetne változtatni. Nehézségeid mindig lesznek, de könnyebben fogod venni az akadályokat, és nem merítenek majd ki annyira, vagy hangolnak le, ha olyan nehézségről van szó. Csak kitartónak kell lenned, a szellemi törekvések nem azonnal hoznak eredményt. Jobban mondva nem azonnal hoznak látható eredményt.

A túlcsorduló boldogságot nem tudom hogyan tudod elérni. Biztos találsz rá módot, vagy lehetőséget, ha nagyon keresed, de egy ilyen emelkedett állapot után mindig nagyobbnak érződik a zuhanás, amikor visszatérsz a hétköznapokba, vagy nehézségbe ütközöl.

2021. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gyakorlom a pozitivitást, a szeretet érzést és figyelek, hogy ne az egóm irányítsa mit mondok, reagálok bizonyos helyzetekre.

Vizsgálom a szüleim, nagyszüleim életútját. Már amennyit tudok belőle.

Akire haragudtam, arra igyekszem szeretettel gondolni. Próbálok a szeretetre fókuszálni.

Járok metamorf masszázsra, mert jól esik és jót tudunk utána beszélni. 🙂


Ezekről az ásványokról hallottam. Melyik lenne jó nekem? Nem ismerem egyáltalán őket.


Egyébként zsályával szoktam füstölni az otthonomban, állítólag az is jó. 😊


Ez az amire szükségem volt, hogy a sors ezek szerint nem ilyen törvényszerű, tudok rajta változtatni?

2021. máj. 27. 18:45
 6/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Inkább úgy lehetne fogalmazni, hogy a sors nem törvényszerű. Olyan dolgok vannak, amik nagy valószínűséggel, vagy szinte bizonyosan bekövetkeznek, olyanok nincsenek, amik teljesen bizonyosan. A halált leszámítva. Persze ez csak leegyszerűsítés, ha egy eseményt elkerülsz, azzal egy másik esemény felé indulsz el. Erre való a tudatos döntés. Hogy megállapítsd, hogy az eredeti eseményt jobb e elkerülni, vagy jobb szembenézni vele a mostban.
2021. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha már van fogalmad a karmáról, akkor elég annyi, hogy gyűjts jó karmát. Nem könnyű, mert a jószándék messze nem elég, sőt. De a belső megbékélés, az együttérzés, a tudatos és minimális cselekvés gyakorlása mind hasznosak lehetnek.


Ja, és bátran felejtsd el a számmisztikai megfejtéseket, vagy a karma szálainak kibogozását. Ezek teljesen rossz útra visznek. Az okkult pepecselés csak eltereli a figyelmed a valóságról. Olyan, mintha egy hallatlanul bonyolult elektronikai kapcsolási rajzot próbálnál megfejteni. Lehet, hogy itt-ott megértesz dolgokat, de az egész rendszer működéséről fogalmad sem lesz, és a részletek makacs tanulmányozása csak őrülethez és téveszmékhez vezet.


Az együttérzés, a vágytalan szemlélődés, a tiszta és helyes gondolatok segítenek majd neked is, ahogy sok-sok évezrede már sok-sok embernek.

2021. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mind nagyon érdekesek! 🙂
2021. máj. 31. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
A nehéz nem jelent rosszat. Nekem is 'nehéz' sorsom van, de eddig smemi nehézséget nem éreztem. Voltak durva dolgok, voltam fáradt is, és voltak nagyon masszív folyamatok, de az is ment magától.
2021. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nehéz sorsa van, hagyjuk már... A te életedért te vagy a felelős, ne a ködös és hamis ezóban keress humbugos magyarázatot! XXI. században élünk, hagyjuk már a hülye hiedelmeket!
2021. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!