Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen napjegyű/holdjegyű...

Milyen napjegyű/holdjegyű lennél szívesen?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok N is chillezek...

A rejtett asc az mi?

Az alap skori nekem de a másik az passz

2021. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#9.


Azt érdemes megérteni, hogy ez teljesen rendben van így, asztropszichológiai szempontból ez így természetes, ugyanis...


Senki nem úgy születik, hogy az általa képviselt archetípusokat képes lenne harmónikusan megjeleníteni. Erről szól a személyiségfejlődés, amihez az asztrológia mint önismereti rendszer, egy segédeszköz.


Neked az a dolgod, hogy megtanuld magad érvényesíteni, képviselni. Minden archetípusnak van alul, és túlműködése, illetve az individuális fejlődés szempontjából az elérhető harmónikus állapot. Ugye a negatív Kos meghatározódás megnyilvánulhat a másokon való könyörtelen átgázolásban, vagy éppen annak ellenpólusaként a gyávaságban, a cselekvésképtelenségben.

Ugyanígy minden, a Kosnak címkézett energetika által megjelenő erőnek/tartalomnak a Kozmoszban megvannak az alul, és túlműködése. Például egy Kosban álló Merkúr diszharmonikus megélésben megjeleníthet erőszakos verbális kommunikációra hajlamos, mások véleményével nem törődő, vagy épp egy gerinctelen, aljas, véleményét nyíltan vállalni nem merő, konfliktuskerülő személyiséget.


Mars...


Nyilván mindenkinek a saját személyes megélésével van dolga.

2021. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szűz nap, skorpió aszc, rák hold - sokan elhúzzák rajta a szájukat, de én nem érzem tragikusnak, nem változtatnék.
2021. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem azt, amilyen vagyok. :)


Bika nap

Szűz hold

2021. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Rak napjegy Oroszlan holdjegy


En szeretem mindkettot, foleg az oroszlant erzem magamon ervenyesulni, de sokszor a negativitasat is az arroganciamban, az uralkodasi vagyamban mikozben a rak napjegyembol adodoan azt varom hogy valaki neha de csak NEHA 😂 legyen “erosebb” nalam 😃 De folytonosan nem tudnek se fel se le nezni.. kiakaszto lehet nehez ember is vagyok:)


Egyebkent a vizes napjegyhez nagyon jol jon ez, ad egy talparaesettseget, humort es kitartast na meg nem keves bizalmat es kezdemnyezo keszseget:) ezert imadom:)

2021. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szűz nap, ezen nem változtatnék.

Halak hold, ezt szívesen elcserélném valami föld jegyre, kiborítanak sokszor ezek a belső érzelgősködéseim, csak megnehezítette az életemet eddig.

2021. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Oroszlán nap-mérleg holdat felcserélném, mert így néha eléggé skizónak hat, hogy nagyon magabiztosnak tűnök meg előadom magam, belül meg folyton bizonytalan vagyok és azon gondolkodom kiket bántottam meg stb :D Jobb lenne ha mérleg lennék, és csak belül lennék érzelmileg oroszlános (ami meg nem annyira vagyok)
2021. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen mindegy nekem, mert nem ez határozza meg milyen a személyiségem lol
2021. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!