Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy a demagógia miatt hagytam abba az asztrológia tanulását?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Rosszul tanultad
Nem voltál elég szorgalmas
Igazad van
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen demagógia? Melyik irányzaton tanultál?
2021. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
A nők lapja irányzaton.
2021. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van a kettesnek. Nők Lapja irányzaton Blikk magazin szakosodással és Kiskegyed minorral!
2021. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én erre azt tudom írni, hogy a világ itt van körülöttünk és minden eszközöd megvan arra, hogy megfigyeld, megéld saját magadon keresztül. Senkitől sem lehet elvárni, hogy birtokában legyen az abszolút igazságnak, azt viszont megválogathatod, hogy milyen könyvet olvasol, milyen tanárt választasz, kikkel ismerkedsz.

Úgyis magadra kell figyelned elsősorban. Neked kell több ezer képletet összehasonlítani a gazdájukkal és megfogalmazni, hogy számodra mit jelentenek az égitestek méltóságai, fényszögei.

Abból kiindulva, hogy ezt a kérdést a GYIK-en tetted fel, nagyon el lehetsz tévedve.

2021. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!