Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ugye a bolygóknak semmi közük...

Ugye a bolygóknak semmi közük nincsen a jegyekhez? Semmi kapcsolat nincs a kettő között?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én világ életemben 3as tanuló voltam néha volt egy két jobb jegyem de az átlag 3-4 között volt. Nem hiszem hogy a bolygók állása bármi szerepet játszott volna.
2021. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Minden jegynek van egy uralkodó bolygója/planétája, amellyel közös analógiákban osztozik.


Jegy = Milyen? Hogyan?

Bolygó/Planéta = Mi? Ki?

Ház = Hol? Milyen területen/témában?

2021. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

A bolygóknak biztosan nincs ehhez semmi közük, mert a Naprendszer néhány bolygóján kívül egyéb bolygók innen a Földről szabad szemmel egyáltalán nem láthatók. Az égbolton látható csillagjegyeket (is) csillagok alkotják.


De az általunk csillagjegyekként egy csoportba tartozónak látszó csillagok túlnyomó többsége a valóságban hatalmas távolságra van egymástól, és csak innen, a Földről tekintve látszik úgy, mintha ezek összetartoznának, és valamilyen egységes alakzatot, csillagjegyet formálnának. Az innen látható képük, vagyis a vetületük alapján nevezzül ezeket Ráknak, Oroszlánnak, Nyilasnak, stb. A valóságban ezek csak az innen látható viszonylag stabil pozíciójuk alapján látszanak összetartozónak, a valóságban nem sok közük van egymáshoz...

Még akkor sem, ha valaki (igen jó képzelőerővel) ezekben az alakzatokban Bikát, Vízöntőt, vagy éppen Ikreket vélt meglátni.

2021. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak egyet kérdezek vissza, olyat ami megválaszolja a kérdésed.


Mi a napjegyed? (horoszkópod)

2021. jún. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sosem hittem ebben. 4-es remekül leírta az egészet. Persze az univerzumban lehetnek dolgok, amik hatással lehetnek ránk. De ugyanitt a Földön is. Ez meg közelebb van, nagyobbak lehetnek a ránk gyakorolt hatások.
2021. júl. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!