Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden rák nő ennyire hisztis...

Minden rák nő ennyire hisztis és kibírhatatlan?

Figyelt kérdés
A horoszkópom alapján a rák csajok valóak hozzám (halak vagyok). Eddig 2 rák barátnőm volt de rengeteget hisztiztek és nem tudtam kiigazodni rajtuk. Az a baj hogy én is tudok hisztis lenni meg könnyen meg lehet bántani. Amikor rossz kedvem volt neki is az lett és fordítva de amikor jó napunk volt akkor nem akartam mást magam mellé csak őket. Viszont hosszú távon kikészültünk egymás mellett, én mindig mondtam mennyire szeretem őket de nem hitték el, a végén már nem tudtam hogy bizonyítsam, azt mondták nem érzik biztonságban magukat. De a szex az nagyon ott volt velük pont olyan gyengéd érzelmes meg minden. Minden rák nő ilyen? Érdemes velük tovább próbálkozni? Köszi a válaszokat

2021. jún. 24. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
64%
Huu basszus, nagy baj van ha azt hiszed, hogy kitalált csillagjegyek határozzák meg az ember személyiségét..
2021. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
88%
Mi lenne, ha párkapcsolat keresésnél elfelejtenéd a horoszkópot és össze jönnél valakivel, akinek nem rák a horoszkópja?
2021. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
Volt már kos barátnőm de az csak pár hónapig mert mindig baszogatott hogy túl anyás vagyok meg veszekedett egy csomót, amit utálok.
2021. jún. 24. 16:24
 4/74 anonim ***** válasza:
76%

Nem a hiszti a legnagyobb baj itt szerintem.😬

Hány éves vagy, hogy blikk magazinos horoszkópok alapján határozod meg a párkapcsolati döntéseidet?

2021. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
23 baj?
2021. jún. 24. 16:27
 6/74 anonim válasza:
72%
Ha egy srácról kiderülne, hogy ennyire bedől a horoszkópoknak, körberöhögném. Ez az ostobaság csúcsa!
2021. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
A nővérem asztrológia tanácsokat ad a klienseinek de a szexuális életemet nem vele fogom megosztani. Azt mondta látja az ábrámban hogy rák nő az ideális számomra ha a nagy szerelmet keresem. Tessék lehet röhögni
2021. jún. 24. 16:48
 8/74 A kérdező kommentje:
A kérdésemre persze nem válaszolt senki.
2021. jún. 24. 16:52
 9/74 anonim ***** válasza:
92%
Húzd ki a "rák" szót és a kérdőjel helyett tegyél pontot vagy felkiáltójelet, és megkapod a választ.
2021. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
86%

Én rák nő vagyok, és abszolút nem vagyok hisztis. Hosszú kapcsolatban élek.


Kissé sertodekeny vagyok, azt aláírom, de hiszti az elég távol áll tőlem. Mindig szeretem megbeszélni a dolgokat, a kiabálást pedig egyenesen utálom.

2021. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!