Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kosként miért vonzhat a...

Kosként miért vonzhat a kunzit ásvány, mikor az a mérlegek és a halak köve?

Figyelt kérdés
Ha ásvány boltba megyek folyamatosan azt keresem, az vonz. Valahogy azt érzem, hogy szükségem van rá.

2021. júl. 11. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
mi baj a halakkal asszony?!
2021. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha a köveknek valóban van ereje, nem számít mely csillagjegy köve. A kunzitról nemtudom mit tud, neten rákereshetsz, de minden kőhöz van rendelve valami tulajdonság. Ebben vagy abban segít. Akár mentálisan akár fizikálisan, elvileg.

Ha vonz a kő, akkor valamikor hallottál már a hatásáról és a segítségére vágysz.


Egyébként én is kos vagyok és meg gyerekkoromban vettem egy követ magamnak, ami nem a csillagjegyünkhöz tartozik. De engem akkor ez "vonzott"


Ui.: egy olyan ember válasza, aki amúgy sem a horoszkópban, sem a kövekben nem hisz, ilyen formában.


Remélem azért hasznos voltam. :)

2021. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a halakkal. Sőt semelyik jeggyel. Nem erre vonatkozott a kérdés.


Második, köszönöm.


Egyáltalán mi alapján van megállapítva, hogy melyik kő, melyik horoszkóphoz tartozik?

2021. júl. 11. 22:41
 4/9 Grimfox ***** válasza:
73%
Nézd meg milyen betegségekre, pszichológiai állapotokra használják a kuzitot, és nézd meg, neked van e ilyen betegséged, vagy van e olyan érzelmi, vagy mentális problémád, hiányosságod, amire az a kő támaszt nyújt. Nem a horoszkóphoz kell választani a követ, hanem a szükséglethez.
2021. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Még aki komolyan hisz az asztrológiában és tanulta, az se érti, honnan terjedtek el ezek az „ennek meg annak a csillagjegynek a köve” mendemondák. Valószínűleg az ékszerészek találták ki. Vegyél olyan követ, amilyet csak akarsz.
2021. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Grimfox ***** válasza:
66%
A középkori talizmantikában volt rendelve minden bolygóhoz egy kő(meg sok más is). A bolygók pedig a zodiákus jegyekhez voltak rendelve. Így a bolygóhoz rendelt ásványt szépen átmozgatták a zodiákus jegyhez, mert egyszerűbb 12 jeggyel számolni, mint 12 jeggyel, és a hozzájuk tartozó hagyományosan 7, modern számításban 10 bolygóval, meg a hozzájuk tartozó ásvánnyal. Eredetileg az egyén számára a teljes horoszkóp alapján készítettek talizmánokat, és amuletteket, és ezek gyakran tartalmaztak ásványokat, meg nemesfémeket is. Ezeket a horoszkóp alapján válogatták össze. Na mindez sorvadt odáig, hogy az oroszlánnak rubin, a halaknak meg mondjuk ametiszt.
2021. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Nyilaskent engem az ametiszt vonz ...

Jol van az ugy nem kell belemagyarazni semmit sem.

2021. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kunzit hatása: boldogságfokozó, szívgyógyító, védelmező, stresszoldó, idegrendszer erősítő, aura tisztító, fájdalomcsillapító, keringési rendszer, epilepszia, vese
2021. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a látóm ezt ajánlotta, pedig nem vagyok sem halak, sem ikrek.
2022. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!