Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Radix útmutató lehet a...

Bálvány kérdése:

A Radix útmutató lehet a sikeres pályához? pl.: 8-as házas Jupiterem és Holdam van (ikrekben). Nőknek ajánljak pénzügyi befektetéseket esetleg futtasak lányokat?

Figyelt kérdés
A felvetés kicsi vicces, de én mégsem poénos válaszokat várok. Tehát a lényeg: abba az irányba forduljak, melyet a képletem mutat? Ott találok szerencsét? Kövessem a jeleket?

2021. júl. 18. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A 10. házhoz tartoznak a következő analógiák:

karrier, státusz, az önépítés iránya, a társadalomban elfoglalt pozíció


Ehhez érdemes vizsgálnod azt a planétát, amelyik a 10. házban van és azt, amelyik annak az uralkodója. Ha nincs planéta a 10. házban, akkor csak az uralkodóját.


Nem tudom, hogy miért kötöd a 8. házat a karrierhez. A 8. ház a transzformáció, katarzisélmények, veszteségek és a hiányból kiinduló önfelfedezés területe.

2021. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A 10. ház talán inkább a karrier beteljesedének mikéntjét és annak módját mutatja. Nálam Oroszlánban, MC-n a Szaturnusszal (nehéz fényszöggel): Így az élethivatás megvalósítása bukásokkal terhelt, döcögős. Mégis azt hiszem, hogy ki-mivel foglalkozik abba többi ház és bolygó pozíció is belejátszhat. Sajnos a 6. házam Mars uralkodik a Kosban, így az is problémás számomra. A 8. ház pedig a "mások pénzét" (üzleti/személyes partnerkapcsolatokból bejövő forrásokat) jelenti sok más mellett . Mi van ha, ha Szaturnusz rendszerető, fegyelmezett, kitartó munkáját ezen a

- sikerre ítélt - területen kamatoztatom ha már amúgy is szextillel kapcsolódnak?

2021. júl. 19. 07:27
 3/9 A kérdező kommentje:
(Napom a Bikában 7. házban)
2021. júl. 19. 07:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jupiter - Hold ikrekben szerintem lehetne egy jó tanári, tanácsadói szerepkör. A 8-as ház az átalakulást is jelenti, tehát valami olyan tanár/tanácsadó, aki képes változtatni másokon ikrekből, tehát információval, kommunikációval.
2021. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. Ez alapján lehet, hogy kiolvasod azokat az adottságokat, amikben jó vagy, de ezeket ne így vedd, nem minden tulajdonságodat kamatoztatod a munka területén.

Amúgy ne, biztos ne állíts lányokat az utcára, viccnek is rossz, ugyanis büntetendő.

2021. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A nagy titok ebben áll....meglátni a jó adottságokat és kitalálni, hogy miként lehet belőle pénzkereseti lehetőséget csinálni.
2021. júl. 19. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez a titokhoz fölös bolygóállásokat nézegetned. Oké ezeket is látod, de igazából valós önismeretet is kell szerezni mellé.
2021. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pl. 8-as házas témákhoz nagyon nehéz gyakorlati tapasztalatot, önismeretet kapcsolni. ......"A halál háza"
2021. júl. 20. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból a halál háza, ahogy minden dolog végében rejlik valami újnak a kezdete. Ezért a veszteségből kiinduló önfelfedezést is jelenti. Az átalakulás háza, nem a halál háza.
2021. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!