Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg pasikhoz használati...

Mérleg pasikhoz használati útmutató?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerkedem egy mérleg jegyű fiúval, nagyon tetszik, de kicsit tartok is tőle, mert eddig nem igazán volt még komoly kapcsolata. Azt mondta, hogy nagyon kedvel, mert kedves vagyok, jókat tud velem beszélgetni és "nem hisztizem".

Olyan lányok válaszára lennék kíváncsi, akiknek volt/van tapasztalata mérlegekkel és hasznos tanácsokat, tippeket tud adni itt, vagy priviben. Persze mérleg pasik is írhatnak, elvégre ők ismerik a legjobban magukat.

Kissé szkeptikus vagyok az asztrológiával kapcsolatban, de sokszor tapasztaltam, hogy az a pasi, akit „kidobtam az ajtón, visszamászott az ablakon”, kos volt, aki a „csillagokat is lehozta volna” pedig halak… szóval érdekes dolognak tartom, de persze nem ez alapján fogom megítélni az embereket. A válaszokat előre is köszönöm. Trollokat nem etetek!



#mérleg #azstrológia
2013. jún. 8. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd én nem hiszek az asztrológiában, de azért írok, mert mérleg vagyok. Egyébként 3 hónap alatt már egy bizonyos szinten csak megismerted, akkor mitől tartasz?

Amiket elmondott a barátod az így igaz, én is ezeket szoktam mondani.

Nekem az a fő ha hűséges valaki hozzám, én sose csaltam meg senkit. A másik fontos, hogy éreztesd vele hogy szereted. Pl. ilyenekre gondolok,hogy ne csak azt várd hogy ő csókoljon meg hanem, te is csókold meg magadtól. Így látja és jól esik neki, hogy kicsit bújós vagy és figyelmes, nem csak ő érzékelteti a szeretetét hanem te is.

Mivel te vagy az első komoly kapcsolata, így biztos vagyok benne, hogy komolyan is gondolja és nem akarja elrontani a dolgokat semmivel.

A negatív dolog talán az lehet, hogy kicsit féltékeny és érzékeny, vigyázz mit mondasz neki, mert lehet könnyebben megsértheted. Nem hisztis, hanem érzékeny. A kettő dolog más.

Én csak magamból indultam ki, szóval kíváncsi vagyok ő is ilyen-e, ha már ugyanaz a csillagjegyünk.

2013. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem voltak mérleg pasijaim.

túl jóhiszeműek, naivak, ha valaki rosszat tesz vlük és másnap rájuk mosolyog, képesek elhinni hogy "megváltozott", sokkal jobbnak akarják látni az embereket annál, amilyenek.

viszont piti dolgokon meg megsértődnek. nem mondják el pl. hogy bújnának, aztán ha nem bújsz, akkor egy barátságtalan levélkében közlikhogy te "nem bízol meg bennük" és akár ki is dobnak, de hetekig duzzognak az tuti.

ők viszont flörtölgetnek másokkal úgy, hogy veled akár 1 hétig nem beszélnek és ha te sértődsz meg az ilyen meredek dolgaikon, akkor te "vádaskodsz" meg "nem bízol" meg "semmiségeken megsértődsz".

ja meg önzőek. akkor találkozzunk amikor nekik jó, de ha te nem érsz rá, jön az a hűvös "elrúglak magamtól" viselkedés, hogy nem keres meg nem veszi fel a telefont, várja hogy könyörögj neki.

ő biztosan nem mászik vissza az ablakon ha kihajítod. rögtön rákacsint valami más nőre és már kapcsolatban is van.

meg szomorú, de megcsalósak. pont velem akarták csalni a párjukat mérlegek, innen tudom.

én már biztos nem kezdek újra mérleggel, nem a skorpióhoz való, de neked sok sikert

2013. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
írtam privit:)
2013. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ráismertem belőlük a srácra :)

Bár még csak 3 hónapja ismerem, azért összefoglalom a tapasztalataimat:

-Tényleg túl jóhiszeműek, sok barátja kihasználja, pár kedves szóval és hízelgéssel mindent el lehet érni nála.

-Sok mindent megígér mindenkinek, de többségét nem tartja be, ezt nem szabad a szemére vetni, max nagyon finoman célozgatni rá, akkor viszont megcsinálja, amit nagyon meg kell köszönni neki :)

-Saját bevallása szerint nem hűséges típus, nehezen kötelezi el magát, de ha szerelmes lenne, akkor úgy gondolja, hogy hűséges lenne.

-Sok lány veszi körül, és sok lánnyal flörtölget, a legfurább számomra az volt, mikor még csak 1 hónapja ismertem, és akkoriban még másokkal is randizgatott, egyik szombat este találkozott egy lánnyal, majd másnap telóban elmesélte, hogy milyen jól érezte magát, kicsit sokat ivott, vicces volt a lány stb stb.. ez furcsa volt, nem értem, mi volt a célja ezzel, mert féltékeny nem lettem tőle, nem vagyok egy féltékeny típus :)

-Talán egy kicsit önző is, vizsgaidőszak van, sokat tanultam, ezért két napig nem kerestem, mire ő rendezett egy kisebb hisztit, hogy ez neki milyen rosszul esett…

Ellenben, ha neki dolga van, akkor nem lehet zavarni, mert dolga van :D

Viszont ő gond nélkül beállít bármikor az ajtóban a széles hollywoodi mosolyával, hogy „remélem nem zavarok, épp erre jártam”. Bár tudta, hogy dolgom van, viszont épp lasagne-t csináltam, megkínáltam, még vörösbort is kapott, amitől oda volt meg vissza, szóval rá tényleg igaz a mondás, a gyomrán keresztül vezet az út a szívéhez :)

Az előző barátnőivel a következő baja volt:

-Kritizálták őt, családját, barátait

-Vitáztak, hisztiztek, jelenetet csináltak

-Blamálták és semmibe vették az igyekezetét

-A nyakán csüngtek, „legyen meg két napig nélkülem a másik”-ezt kicsit fura volt a szájából hallani, főleg, hogy ő meg jelenetet csinált, mikor én nem kerestem :P

Számomra az a legszokatlanabb, hogy olyan, mintha lány létemre tőlem várná, hogy elcsábítsam, legalábbis nekem ez jön le, de lehet csak arról van szó, amit az első és a második válaszoló írt, hogy nem mondja, ha bújna, hanem tőlem várná.

Én viszont jobban szeretem, ha a srác kimutatja az érzéseit. Egyébként én halak vagyok :)

Még egyszer köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak számomra! :)

2013. jún. 9. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvastam el a kifejtésedet és a többiek választá sem, fáradt vagyok. De a fő kérdésre egy tuti:

Ha veszekedős alak vagy, akkor nem fog szeretni. Egy igazi mérleg, vagy akinek van valamilye a mérleg jegyében, az utálja a veszekedést, a vitákat, tökéletesen konfliktuskerülő. Ha te is ilyen vagy, és inkább kompromisszumkész vagy, akkor jó!

Más most nem jut eszembe, de ez elég lényeges!

2013. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
9%
a mérleg pasik hazugok és hűtlenek
2013. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!