Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérleg férfiaknál?

A mérleg férfiaknál?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy érzelmileg instabilak ez miben mutatkozik meg náluk?

2021. júl. 19. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudnak dönteni.
2021. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Megfelelési kényszer
2021. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mérleg vagyok és teljesen stabil vagyok. Ez is bizonyítja, hogy ez hülyeség.
2021. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
nagyjából minden csajt megpróbálnak fűzni akit megismernek, ha kapcsolatban vannak onnantól is burkoltan fenntartják a fűzögetést, de csak olyan sunyi módon, hogy ne tudd rajtuk számon kérni, de a csajok érezzék, hogy van nála esélyük. sokszor nem azzal jönnek össze akit szeretnek hanem azzal akivel sikerül, ebből kifolyólag ha megházasodnak az általában csak kompromisszumból van, sokszor már eleve úgy teszik hogy előre tudják, hogy el fognak válni, illetve továbbra is minden nőhöz úgy állnak mint egy potenciális következő feleséghez. ami a legidegesítőbb bennük szerintem, hogy soha semmit nem kérhetsz rajtuk számon, maguk szerint ők szentek mivel nekik teljesen természetes az, hogy rossz döntéseket hoznak és bármikor változtathatják mit szeretnének, illetve szeretik játszani az ártatlant, akit mondjuk a társadalmi elvárások köteleznek arra, hogy mikor mit csináljon. a döntésképtelenség sajnos így nyilvánul meg a szerelmi életükben, legalábbis én a mérleg férfiaktól ezt látom, bár nekem személy szerint még nem volt, és remélem nem is lesz velük tapasztalatom. :D
2021. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

3 vagyok

Valaki átírta a véleményem. Trehány és figyelmetlen vagyok.

2021. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

A mérleg az közepes jegy.

Engedékeny és együttérző, de van egy másik énje, ami öntörvényű.


Szóval a mérleg az ilyen kétes énű egyik oldala jó, a másik meg öntörvényű.

2022. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

A mérleg szinte enyhén olyan, mint az ikrek. A mérleg is olyan majdhogynem mintha a mérlegben is két ember lakna.


A mérleg szeret másoknak a kedvére tenni, mert együttérző és bele tudja magát képzelni a másik helyzetébe, de a másik oldala öntörvényű azaz direkt óvatos konfliktus kerülő, mert a saját szabad akaratát is próbálja megőrizni, hogy azért ne csak mindent úgy csináljon, ahogy azt mások elvárják tőle, hanem a saját szabad akarata szerint akar tovább élni.

Hangulatemberek, de jól alkalmazkodóak.

2022. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4

Mérleg vagyok. Teljesen át ellenkezője a helyzet. A mérlegek antiszkciálisak és rosszul barátkoznak illetve kerülik a nőket.

Ez is bizonyítja, hogy a horoszkóp hülyeség.

2022. máj. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mérleg olyan, mint egy kevésbé érzékeny halak.

Konfliktus kerülők, mert legbelül igen érzékenyek és törékenyek a mérlegek is, csak azért titkolják el érzelmeiket, hogy ezt mások meg ne tudják.

2022. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!