Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a nyilas csillagjegy?

Milyen a nyilas csillagjegy?

Figyelt kérdés

Romantikus, szerelmes típus, vagy inkább nem? Nyugodt, vagy pörgős?

Hűséges? Féltékeny?

Milyenek vagytok?

Kort/nemet irjatok.


2021. júl. 29. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

szeretem a pörgést nyüzsgést új dolgokat imádok bulizni új emberek között

gyorsan teremtek kapcsolatot de ezek nagyrészt sekélyesek kevés az igazi barátom

a természetet az olvasását a csendes beszélgetést

folyton tanulnék, minden ami érdekel alaposan utána nézek (nyilas mellet a bak erős bennem mert határon születtem)

addig vagyok kitartó és dolgozok a dologért keményen amíg érdekel, utána már eldobom

elég racionális és logikus vagyok

szeretek jó lenni, de ha megbántanak nem felejtem el! (skorpió asz.) gondolatban iszonyú bosszúkat megtorlást forralok, de a végig vitel nem érdekel enni elég :D

nagy az igazság érzetem utálom ha engem vagy bárkit a közelemben ilyen ér.

alapjaiban erős vagyok és ahogy anyám mondja te a jég hátán is megélsz :)


romantika mértékkel és nem feltétlen látszik rajtam h szerelmes vagyok viszont a látszattal ellentétben nagyon is mélyen tudod érezni és szeretni (Vízöntő a Vénuszban)

a páromért mindent amit csak tudok megteszek úgy h közben nem megyek le kutyába nem alázkodom meg

addig vagyok hűséges amit érzelmileg benne vagyok a kapcsoltban

gyorsan szakítok ha elegem van de van türelmi idő

szexben kísérletező nyitott szenvedélyes érdekel minden ami szexualitás nem csak testi de lelki szinten is



47N

2021. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én nyilas lány vagyok, elég kitartó, magabiztos, versengős típus, szeretek a középpontban lenni, vezető pozíciót felvenni, ha van ilyen típus, kicsit beszólogatós, szeretem az emberek közelségét és sok az önbizalmam. Mindig ki tudok állni magamért. A legtöbb személyiségteszt szerint tüzes extrovertált vagyok, tuti mindig belekeveredek valamibe, de szerintem együttérző vagyok, őszinte és jól tudok titkot tartani. Viszont ebbe az is benne van, hogy sokszor nem tudom, hol a határ, ezért van, hogy megbántok másokat. 13/L
2022. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!