Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bak vagyok, a barátnőm pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bak vagyok, a barátnőm pedig nyilas, én vagyok az idősebb. Azt olvastam hogy ez a két csillagjegy nem fér össze egymással, mert ő pozitív derülátò kalandos, én meg negatívabb vagyok. Kérdés mit tegyek ezügyben?

Figyelt kérdés
Sok barátom van,nem vagyok zárkòzott,szeretek bulizni,ahogy ő is,mégis valami változás kéne hogy pozitìvabb és humorosabb legyek számára. az együttlétek jòk,viszont nèha egyszerüen nem jut eszembe semmi amivel mosolyt tudok csalni az arcára. Ennek ellenére szeret,de imádja ha egy fiú bombázza a poénokkal ami nekem néha sikerül néha nem
2015. jan. 13. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Felejtsd el a h..e csillagjegyek alatt írt baromságokat és alakítsd te a saját életedet!

Ne hogy már azok az izék befolyásoljanak téged?? :D

2015. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fogj egy fűrészt, és amputáld valamelyik végtagod! Jobb lesz utána. A nemi szervedet javaslom.
2015. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A csillagok állása a születésedkor semmilyen hatással nincs az életedre, személyiségedre vagy kapcsolataidra. Ideje felnőni, nem a középkorban élő babonás vajákos asszony vagy, röhejes ez az egész.
2015. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Baboban, babona, kibetoszott babona. Nem hiszem el hogy ilyen régi primitív marhaságokkal még mindig meglehet vezetni az embereket.

Soha nem is olvastam ilyeneket mégis teljesen egészséges életet élek.

Üdv

2015. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem érdekelt eddig a horoszkòpos dolog csak kiváncsiságbòl megnéztem egy párhoroszkòpot,ès felidegesìtett hogy nem illünk össze az szerint,és magamra ismertem egy kicsit,de eddig nem volt probléma a kapcsooatunkban :)
2015. jan. 13. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

És most megkönnyebbült a lelked és kielégítetted a kíváncsiságodat, hogy elolvastad azt a sok hülyeséget?

Fölösleges ezen felhúznod magad, ezeket is csak emberek írják.

2015. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdésed első két modatát elhagyod, sokkal jobban nézne ki a dolog. Főleg férfi létedre nem kellene ilyen dolgokkal foglalkoznod.

Hogy a kérdésedre is feleljek: a barátnőd valószínűleg úgy szeret, ahogy vagy. Ha van egy jó poénod aktuálisan, akkor ne tartsd magadba, de nem kell erőltetni a dolgot folyamatosan, mert fárasztó és izzadtságszagú lesz a végeredmény. Az ember nem lehet minden percben humoros, és szerintem jobb is, ha valakivel nem csak röhögcsélni lehet.

2015. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi rengeteg ilyet szoktunk olvasni, mert marha vicces :D

Egyébként a legjobb trükk: olvasd el ugyanezt a marhaságot 5 különböző ilyen cuccban, szinte mind más lesz :D Ebből is látszik h mennyire marha sok értelme van.


Egyébként sokkal könnyebb annak poénkodni aki találkozik vele egy-két órára/bulira, mint a pasijának, aki gyakran,többet van vele. Átlag ember nem tud reggeltől estig jó poénokat tolni, meg nem is akar, bár vannak humorzsákok.


Mi speciel ha kifogytunk a jókból, de még olyan hangulatunk van hogy viccelődjünk, akkor kínozzuk egyest direkt kegyetlen szar poénokkal :D ( és azzal is lehet mosolyt csalni ;) )

2015. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Komoly témákban jò beszèlgetőpartner vagyok és mindent meg tudunk beszélni,és nevetni is tudunk együtt. Csak van amikor ő tulságosan pörög és mondja a szöveget mindig tud mit mesélni,én meg alig tudom követni és nem olyan jò a beszédkézségem vagy az érdeklődésem hogy minden témához hozzá tudjak szòlni valamit.
2015. jan. 13. 11:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Általánosságban az van leírva, hogy a nyilas jegy szülötteinek nem való párkapcsolat, sem állandó kötött munkahely, mert állandóan a változatosságot keresik, a kalandokat, nem tudnak egy helyen sokáig meglenni. Az a baj, hogy aki ezt írta, az nem gondolt bele abba, hogy ez a mai élettel összeegyeztethetetlen, ebből kiindulva az utcán lévő összes hajléktalannak a nyilas jegyében kellett születnie.
2015. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!