Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nők, hogyan jöttök...

Oroszlán nők, hogyan jöttök ki a rák pasikkal?

Figyelt kérdés
Esetleg voltatok ilyen kapcsolatban? Ha igen milyen volt?

2021. aug. 6. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Megesszük őket reggelire! És bízunk benne, hogy találunk skorpiót és halat, hogy biztosan jól lakjunk. Ha nagyon nincs más jöhetnek az ikrek is, de ha nagyon éhesek vagyunk a mérleget is megessszük, a bikán viszont mindig osztozunk, az azért túl nagy mégiscsak csajok vagyunk!
2021. aug. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Én nekem volt dolgom oroszlán nővel, az elején nagyon jól kijöttünk, de idővel igencsak gusztustalan viselkedést kezdett tanúsítani felém.
2021. aug. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ismerős férfiben Oroszlán. Ha a nők is olyanok, akkor inkább a Veszett pulikutya kölykét választom.
2021. aug. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Bammeg. Lehet csak nekem van még korán, de a főcím eléggé félreérthető és nagyon fura képvilágot tud előidézni a képzeletedben....
2021. aug. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a szuleim ugyanez, csak fordítva. Hat itt vannak meg, meg mindig házasok, nekem az tetszik h nagyon jo a kommunikáció koztuk, mindig támogatják egymast. Viszont szerintem az oroszlan elnyomja a rákot, es mindig az o akarata érvényesül, neki van igaza stb. Ha a rak nem hagyja magat akkor sztem jo is lehet
2021. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
19%
Az oroszlán jegyuek undorító emberek. Legalábbis én eddig ezt tapasztaltam részükről
2021. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!