Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Oroszlán csillagjegyűek...

Az Oroszlán csillagjegyűek valóban nagyon szeretik, ha dicsérik őket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem minden az asztrológia, illetve hogy számít az aszcendens stb. is, de erre kíváncsi lennék.

Van egy oroszlán jegyű férfi, akivel jó ideje kerülgetjük egymást (ezt már nem részletezném, meg inkább a párkapcsolat kategóriába tartozna). Olvastam, hogy szeretnek pozitív visszajelzéseket kapni másoktól, elvárják a dicséretet és ez az oroszlán férfi is próbál belőlem ilyeneket kicsikarni. Képet küld magáról, kihangsúlyozza mindig, hogy ő miben jó stb. Viszont én néha kicsit önimádónak tartom és egyáltalán nem dobok hátast ezektől a dolgaitól. Mindezek ellenére nemhogy elmenne a kedve tőlem, hanem még kitartóbban teper utánam.

És ezért tettem fel a kérdést: esetleg piszkálja az egóját, amiért nem ájulok el tőle és ezért küzd?

Én rák jegyű vagyok, van itt ilyen páros? Mik a tapasztalatok?



2021. júl. 26. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Én fordított esetről tudok beszélni. Én halak férfiként oroszlán nővel. Nagyon könnyű őket befolyásolni a dícsérettel, és azzal, ha alázatos vagy feléjük és isteníted őket. Nálam a lány imádta. De alapvetően is olyan a kisugárzása meg a megjelenése, hogy ösztönszerűen alárendeled magad nekik.
2021. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kedves 1-es! Nyilván nekem is vannak hibáim (függetlenül a csillagjegytől), de egyszerűen képtelen vagyok "behódolni". Nem arról van szó, hogy sosincs egy jó szavam másokhoz, kapott már ő is dicséretet tőlem, de nem esek túlzásba. Lehet egyszerűen csak a vadászösztön dolgozik benne?
2021. júl. 26. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szereti ha dícsérik őt attól függetlenül hogy mikor született
2021. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek behódolni egy határnál tovább, de az én esetemben a lány egy Xéna volt körülbelül. Szóval egy gyönyörű amazon.
2021. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom oroszlán, de ki nem állhatja, ha megdicsérik. Sose hiszi el, mindig azt hiszi, hogy csak hazudnak neki azért, mert akarnak valamit tőle :(

(nem, még én sem mondhatom neki azt, hogy "de jól nézel ki", mert megsértődik)

2021. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem.
2021. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én oroszlán csillagjegyű férfi vagyok.

Nagyon szeretem, mikor megdicsérnek. Egész nap boldog tudok lenni, egy őszinte bóknak.

De bármelyik csillagjegyű ember imádja, és utálhatja mikor dicsérik.

2021. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz. Ha valakinek van még véleménye, szívesen olvasom.

Még egy kérdés: ha az én aszcendensem oroszlán, az befolyásolja azt, hogyan jövök ki az oroszlán jegyűekkel?

2021. júl. 26. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy régi volt barátnőm, nem véletlenül csak "volt". Állandóan a figyelem középpontjában akart lenni, arra vágyott, hogy hallathassa a szavát, hogy mindenki rá figyeljen. Eléggé megbízhatatlan és csalfa volt. Az elején nagyon szerettem, re előjött belőle a valódi énje, s akkor már csak azon járt az eszem, hogy hogy tudnék megszabadulni tőle.
2021. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos. Biztos mindenki szereti de én igénylem is.Oroszlán nô
2021. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!