Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az apa tranzitjainál miként...

Bálvány kérdése:

Az apa tranzitjainál miként jelenhet meg a gyermek születése? Milyen fényszögek kapcsolódhatnak ide?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekel az asztrológia (vagy értelmét megkérdőjelezed), légy erős és ne akarj véleményt írni! Rövid az élet, van fontosabb dolgod is!
2021. aug. 8. 19:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy itt van olyan, aki annyira benne van az asztrológiában, hogy erre tudjon válaszolni. Itt többnyire olyan kérdések szoktak lenni, hogy melyik jegy melyikkel jön ki jól párkapcsolatban.
2021. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer ennek utanaolvastam. Ha jól emlekszem az 5. és/vagy a 8.háznak érintett ilyenkor a következő bolygók által:

- Szaturnusz és/vagy Jupiter

- Mars

- Nap

- Hold

Tehát ezek a bolygó haladnak át az említett házakon, vagy valamilyen fényszögben állnak ezekben a házakban lévő bolygóval, vagy ezeknek a házaknak az urával.

Minél gyorsabb a bolygó, annál

Én szüleimmel ellenőrizem le, és mind2 nővérem esetén + velem is stimmelt.

2021. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, előző vagyok. Az 5ös és a 9es házak érintettek.
2021. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!