Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent? A...

Szerintetek mit jelent? A jövővel kapcsolodhat öszzse?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég volt egy álmom. Azálmomban bejöttem a szobámba es lattam egy korombeli "fiút" feküdni a szőnyegen aztán távozni akartam de amikor ki akartam menni odajött és kb. 15 cmre áltunk egymástól és se szó se semmi megöleltem. Ő visszaölelt. Ezt nem tudom miert mert amugy ilyen téren nagyon felenk vagyok ( velem egykorú emeberekkel komunikálni). Kesőbb tudtam meg hogy az egyikosztalytársam( M-mel fogom euentul jelölni az egyik osztálytásamqt) unokatestvére volt az. Aztán a következő már az volt, hogy este van kint vagyok egy kis szigeten ahol van 1 temető a sír fölé mindig friss virágot teszek. (A jelenlegi szerelmem halott az álomban az ő sírja fölött sirok es teszek virágot)Aztán jött M unokatestvére( aki addigra a férjem lett és már volt 7 gyerekünk ) mondta hogy még mindig szeretem en sírtam es meg akartam magyarázni de nem hagyta ws ott hagyott


Szerintetek ez mit jelen5?

Nagyon sokat gondolkodtam mar rajta meg minden de nem talalom az értelmet .

Valaki tud wbben segiteni ?

Akar csak egy kis reszt megmagyarazni


Előre is köszönöm a valaszokat!



2021. jún. 5. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ölelés: szeretethiány. Sziget: elszigeteltség. Temető: megnyugvásra, vigaszra vágysz.

Tipikus kamaszkori depressziós álom.

2021. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!