Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológustól kérdezném, van...

Asztrológustól kérdezném, van e két ilyen aspektusom a diagram szerint?

Figyelt kérdés

[link]


Ellentmondásosak az eredmények alábbiak esetében, oldalak-program közt, laikusként, ezért kérdem.


- Mars square Pluto


- T-Square from Plu: 5Sco50'02" to Sun: 0Aqu21'03" and Mar: 27Can23'30"


Köszi.


2021. aug. 31. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Mars, és a Plútó egymással trigon jegyekben vannak, de mivel a Mars a rák 27. fokán van, így ha tág orbisszal (hatókör) számol egy program, akkor megvan a kvadrát a két planéta között, de mivel trigon jegyek, így nem érvényesül markánsan, így értelemszerűen a T-kvadrát sem pontos.


Egy tipp: Az általad használt oldal képletkészítője gyakran téved, tapasztalatból mondom. Egyszer egy olyan adatot vittem be, ahol valaki napkeltekor született, a Napot mégis az Mc-re rakta (ég közepe), pedig értelemszerűen a keleti horizonton kellett volna állnia.


Használd ezt: aranycsillag.net

2021. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez ugye a nekem pontos Sidereal képlet, miképp a trópusim már ott helytelen hogy Nyilasban van a Plútó.


“The generation born between 1985 and 1995 was when Pluto was in Scorpio.

2021. aug. 31. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:

1# Én kizártnak tartom, hogy egy algoritmus tévedjen a számításokkal.

Szerintem zónaidő helyett univerzális időben adtad meg az adatokat, vagy fordítva.

2021. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2# Nem akarlak kiábrándítani, de a sziderikus időnek nem sok értelme van.
2021. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor tapasztalaimról kicsit bővebben :) : Trópusim szerint Leo holdam van, én viszont a hidegebb napjegy / Aszcendensem ellenére, legbelül egy érzékenyebb, érzelmes, otthon szerető típus vagyok, miképp itt érzem magam teljes biztonságban.
2021. aug. 31. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:

#3

Nem 1-es vagyok, de erre muszáj reagálnom...


"Én kizártnak tartom, hogy egy algoritmus tévedjen a számításokkal."

Hát az algoritmus tud tévedni ha hibásan van megírva. Nem létezik tévedhetetlen algoritmus, mivel emberek alkotják akik képesek hibát véteni.

2021. szept. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha leírod a születési adataidat (év, hónap, nap, óra, perc, város), akkor leírom, hogy melyek az úgynevezett Énállapotaid a születési horoszkópod alapján. Az Énállapotok a személyiség állandóan változó állapotai. Tulajdonképpen személyiségek a személyiségen belül. Gondolatok, érzések és cselekvésmódok egymástól elkülönülő csoportjai. Ezek meghatározhatóak a horoszkópból mindenki számára.
2021. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#3. Placidus alapú ha jól tudom, amiről szintén tudott, hogy tévedhet. Én az astrosky-t szeretem, abban minden javítva van.
2021. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a házrendszerről volt szó, hanem a zodiákus rendszerről.

A sziderikus időnek jóformán semmi értelme, mert nem a geometrián alapszik, hanem a látható csillagképeken. Ezért csak úgy használható, ha a komplett nyugati asztrológiát elfelejted, mert van olyan csillagkép, ami 3x terjedelmesebb a szomszédjánál, így nem vonatkozik rá a "Jupiter a Skorpióban" általános leírása, hanem három zodiákus jegyet átölelő katyvaszt fogsz kapni hibrid csillagjegyekkel - mert a sziderikusban nincs elkülönítve pl a Szűz, a Mérleg és a Skorpió, hiszen ott egy 3x nagyobb csillagképet találunk, ami idő alatt 3 hónap is eltelik a Nap körüli pályánkon.

Szóval abszolút pontatlan az egész. Ha nem létezne geometria, akkor lehetne ezt használni helyette... de hát létezik.

2021. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!