Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan érdemes az újholdat...

Hogyan érdemes az újholdat kezelni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a születési Hold-Szaturnusz együttállásom is befolyásolja, de lassan minden egyes újholdat úgy élek meg, mint akit nyúznak. A köztes időszak rendben van.

A telihold is néha durva de közel se annyira, mint az újhold.

Hogyan érdemes felkészülni, vagy kezelni ezeket a napokat, azon kívül, hogy az ember tudatosítja magában, hogy ilyenkor betalálhat pár "bomba".


(Születési Holdam a halak 29.fokán, szaturnuszom a kos 0. fokán, kb. első negyed környékén születtem - bár nem tudom ez kell-e)


2021. szept. 6. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg meditálni, azzal belső békét teremthetsz. Viselkedj megfontoltan, de közben örülj, hogy új holdat kapunk. Így valószínűleg nem érhet baj.
2021. szept. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom, hogy ilyenkor nem érdemes belekezdeni semmi új dologba, nem most kell megváltani a világot, nem most kell rekordokat dönteni. Testi beavatkozások, műtétek tiltva vannak. Nem érdemes sokáig fennmaradni éjszaka.
2021. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig van olyan babona, hogy éppen újholdkor kell vetni, ültetni növényeket, palántázni, mert azok a Holddal együtt szépen nőni fognak.

Ez szerint teliholdkor éppen ellenkező hatás lesz, növényeid elsorvadnak.

2021. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3#

Fogyó hold esetén egyre lassul a növekedés. Majd újholdnál teljesen megáll.

Ez a várakozós, regenerálódós időszak, amikor minden a saját belső energiáját éli fel.

A föld feletti növekedés teliholdkor a legerősebb, valamint akkor, ha felszálló Hold van. Leszálló Holdnál a gyökérzet növekszik.

2021. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!