Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Érdemes próbálkozni azzal,...

Érdemes próbálkozni azzal, hogy valakit halak holddal visszahozzunk a realitás talajára?

Figyelt kérdés

Vagy ezzel csak ártok neki?

(Mert nekem úgy tűnik ettől csak bedepizik....)


2021. aug. 11. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van szüksége a realitásra. Kívülről nem lehet senkit megváltoztatni. Csak akkor, ha ő kér segítséget.
2021. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

??

egy halak holdat ismerek de ő neki kivágnám majd nyersen enném meg a szívét

2021. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: Nem csak holdjegyből áll a születési horoszkóp. Mindenki más részét éli erősebben.
2021. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen, de eredményesebb ha kos holddal mennél neki először.Akkor meghökken és a halak holddal lebillented a realitás talajára. Igyekezz, hogy négykézlábra érkezzen.
2021. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy full levegős emberről van szó Halak Holddal, akkor nagyon nem leszel nála népszerű a kiábrándító földhözragadtsággal, mert ezzel megakadályoznád az érzései szabad áramlását és megélését.

Elrontod a hangulatát, lekorlátozod a szabadságát.

Ha nem levegős emberről van szó, akkor kicsit más a helyzet,

Nekem is Halak Holdam van, de elég stabilan állok a realitás talaján a Bika és Szűz miatt. És inkább a realisztikus látásmód miatt tudok nagyon borús lenni. Szóval nekem pont hogy az segít, ha idealisztikus lehetek.

2021. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Jól írják, nagyon függ attól, hogy mi a "körítés" :)

Nekem is halak holdam van. As astro-seek szerint az elemek így jönnek nálam: 48.15% Water, 29.63% Air, 18.52% Fire, 3.7% Earth. 😂


Engem kikészít ha olyan diskurzusban vagyok ahol az anyagias/felszínes/racionális, földhözragadt témák dominálnak. Kollégáim java része ilyen. Igyekszem jó társaság lenni, de néha már a plafonig forgatom a szemeimet. :D

(Mit csináltam, ide-oda tettem, jöttem-mentem, ki-befizettem, ettem/ittam stb.)


(Vs: hogy érzed magad TÉNYLEG/hogy esik, mi a véleményed, milyen elvek mentén gondolod, mit álmodtál, mi az érzésed ezzel/azzal kapcsolatosan, stb.)

Tudom, hülye vagyok! 😅

2021. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is Halak a Holdam (♌ vagyok am), de abszolút racionális vagyok, nem szoktam lebegni értelmetlen fantáziákban.


Szóval más lesz a baj az illető személlyel, ne fogd a holdjára!

2021. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!