Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tudtok mondani a vízöntőkről?

Mit tudtok mondani a vízöntőkről?

Figyelt kérdés
Se baráti társaságban, se rokonok közt nincs, de nekik se, így nem tudok sem saját, sem általános tapasztalatok alapján következtetni ha találkoznék egyel végül (persze nem ez alapján ítélném meg)

2021. szept. 17. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Csak a vízöntő zodiákus jegyről, mint archetípusról lehet mondani általánosságban analógiákat. Mivel nem csak egy jegye van az embernek, komplexen érdemes vizsgálni a születési ábrát. Nincs olyan, hogy valaki vízöntő, maximum olyan van, hogy vízöntő a napjegye, de ezen kívül még egy csomó dologból áll a születési horoszkóp, amivel ugyanolyan szinten azonosulni tudunk, mint a napjeggyel.


A vízöntő fő fókusza a függetlenség, szabadság, autonómia, alternativitás megélése. A kötött rendszerekből igyekszik kilépni és azt kívülről objektíven szemlélni. Újító figura, aki mer szembe menni a megmerevedett narratívákkal. Szilárd levegős jegy, tehát az értelmi szférát igyekszik irányítása alá vonni.

2021. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%

Nekem se volt tavalyig.Aztán vettem egyet.Egy jó kertdekorációs oldalon találtam, ókori római asszony formája, mészkőszoborból, és a p.ncijánál köpi a vizet.Kicsit extrém, de aki jött hozzám vendégségbe, mindenki tátott szájjal nézte.

Elég drága volt.De mivel itt szándékozom leélni az életem megérte befektetni egy ilyen szoborba.

2021. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Így van ahogy az első írja.

Nagyfokú függetlenség, szabadság. Pro és kontra.

Tehát nem belepofázás mások életébe. Rühellem, ha beugatnak mert általában, sőt mindig olyanok osztják a balfaşź veleményüket, akik az adott témához hülyék ill. nem csinálják jobban.

Szembe menni mindennel ami avitt, "tradicionális", meg a hülyéket is lenézem.

Amúgy itt nagyon sokszor kilógok a sorból a véleményemmel. Pont azért, mert valahogy máshogy jár az agyam.

Sosem állok be az acsarkodó, falkaként csaholók mögé az életben sem, csak azért hogy elfogadjanak.

Nem is nagyon van barátnőm sem. És remekül elvagyok nélkülük. :D

A családomért: férj, gyerekek tüzön, vizen át bármit, bárkivel szemben.

Nulla tekintélytisztelet. Csak ha tényleg nagyon okos egy témában valaki, arra hallgatok.

A jelen helyzetben, amikor megjelennek a nyomi, torz arcú, kancsi megmondó emberek a TV-ben, kiröhögöm mindet.

Hát kb. ennyi most magamról hirtelen.

Szerintem nem valami jó jegy.

Apám és a nagyobbik fiam is vízöntő. Nehéz emberek. Magam is az vagyok.

Ja, egoizmosunk határtalan.

Nem tudom mennyire kavar be nálam a skorpió ascendens.

2021. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
A Vízöntő más mint a többi ember.Azt jelenti hogy sok mindenben teljesen másképp gondolkodik mint az átlag.Ezen kívül nem szereti ha megakarják mondani mit csináljon,gondoljon stb.Nagyon független jegy.Esze van és használja is de! sokszor eléggé erélyes ami nem mindig annyira jó dolog és azt hiszi hogy ő mindent jobban tud a másiknál.Ami vagy bejön vagy nem.Ha téved azt ritkábban ismeri el és próbálja kimagyarázni.Nem mondanám rossznak csak nehéz vele
2021. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

4!

Imádlak! Ismersz? :D

2021. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Persze!Ismerek Vízöntőt szóval tapasztalatból írtam😁Nehéz vele a barátság mert előfordul hogy elviselhetetlen szóval rengeteg türelem kell hozzá bár sokan már feladták XD

#4

2021. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
Annyi még hogy mindig úgy kell legyen minden ahogy ő akarja.Emiatt sokan beintenek neki.Szeret tanácsokat adni és jószándékú de néha sok a tanács tehát nem tud leállni és kb mindenbe belepróbál szólni ami néha nagyon irritáló tud lenni
2021. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
88%
Az baj hogy ebbe anyámat ismerem fel aki halak? :D
2021. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nem baj, mert a halak csak a napjegye, lehet más bolygója a vízöntőben áll.


Amúgy én is magamra ismertem itt sok mindenben vízöntőként, és a legnagyobb jellemfejlődésem az volt, hogy ne akarjam, hogy minden úgy legyen ahogy én akarom, legyek elfogadóbb. Sikerült, de nem volt egyszerű

2021. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Így van!Nem mindig olyan elfogadóak.Meg kell tanulniuk
2021. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!