Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tudtok mondani a vízöntőkről?

Mit tudtok mondani a vízöntőkről?

Figyelt kérdés
Se baráti társaságban, se rokonok közt nincs, de nekik se, így nem tudok sem saját, sem általános tapasztalatok alapján következtetni ha találkoznék egyel végül (persze nem ez alapján ítélném meg)

2021. szept. 17. 13:10
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Én vízöntő vagyok de egyáltalán nem jellemzőek rám amit írtok :/ teljes születési dátum kell hogy jellemezni tudjon egy hozzáértő? Akár privátba is légyszi légyszi..bocsi az offért. 1996.02.07.
2021. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az vízöntők többnyire túl őszinték, és kedvelik az igazságot. Ezt keresik mindenben.

Az érdekkapcsolatok, mások kihasználása távol állnak tőlük.

Vállalják magukat, a véleményüket, akkor is, ha ez a többségnek nem tetszik.

Megbotránkoztatók.

Provokatív viselkedésükkel a másik ember igazi énjét hozzák a felszínre.

Jó emberismerők.

Intelligensek, sokan nem értik meg sajátos látásmódjukat, nemes érzelemvilágukat, ami messze túlmutat a primitív ösztöni léten. Emiatt sokan túl bonyolultnak, hidegnek, kevésbé ragaszkodónak tartják őket. Pedig, ha valaki megérdemli, mert pl őszintén, tiszta érzelmekkel fordul feléjük, amellett örökre kitartanak, bármikor számítani lehet rájuk a szó szoros értelmében, jóban, rosszban, alkalmas és alkalmatlan időpontokban.

Álmodozók, idealisták.

2021. szept. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
80%
#12 na ez már sokkal inkább illik rám 🙃
2021. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aszcendensem vízöntő.

Pl nálam úgy jelenik meg, hogy nem bírom elviselni a korlátokat, amiknek nulla értelme van. Azt se ha mást korlátoznak. Akkor se ha saját magam tudatosan vállaltam a korlátokat.

Egyik helyen olvastam, hogy a vízöntő az, akit ha bezárnak, az egész életét képes lenne arra áldozni hogy felszabadítsa magát. Na hát körülbelül.

És miközben felszabadítom magam, kivágok alattam minden fát. Es ezt tudom is, de akkor se bírom ki.

Plusz, ha mindenki egy adott irányba halad, én hótziher az ellenkező irányba megyek, mert csakazért is, akkor is ha bolondnak néznek.

2021. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

14-es nagyon igaz rám is. De emiatt szenvedek. Sokszor nagyon magányos vizöntősködni.

A fakivágás alólunk pedig egy szívás. Jobb a rákoknak.

2021. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 Én is szenvedek rendesen. Olyan simán tudok a magam útjába állni hogy csuhaj.
2021. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szembe menés a többivel nem dafke, hanem egyszerűen így jár az agyunk, így látjuk helyesnek.
2021. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A vízöntő nő a kos férfivel jön ki legjobban.
2022. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18/

Tapasztalatom szerint inkább oroszlánnal... De alapvetően minden jegy érzelmeit képes felborzolni egy vízöntő. Főleg, ha nő.

2022. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is Vízöntő vagyok,és leginkább az jellemző rám,amit a 12-es írt.Húsba vágóak azok a sorok,de ez a Vízöntők lényege.Főleg az igaz nagyon,hogy felszínre hozzák másokból az igazi énjüket,ezért személy szerint nem is igazán barátkozom másokkal,mert majdnem minden alkalommal kiderül,mennyi rossz ember is él ezen a bolygón.Nem,nem azt akarom ezzel mondani,hogy én jó ember vagyok,de mindenképpen látom az igazságot,legyen az pozitív vagy negatív. A többiek általában nem is szeretnek,ez már egészen kicsi gyerekkorom óta így van,és sokszor hibáztatom magamat azért,mert ennyire más vagyok. (a más alatt megint nem azt értem,hogy különleges,mert utóbbinak véleményem szerint pozitív töltete van inkább) Felmerülő szituációkban gyakran van szekunder szégyenérzetem,amikor látom,vagy hallom,hogy valaki más milyen kínos,erőszakos,vagy udvariatlan dolgot csinál. Rálátással vagyok/voltam a jövőre,és amíg ez mondjuk 10 éve még szórakoztató volt,most már félelemmel tölt el.

Ötleteim,gondolataim általában visszautasítják a velem egykorúak,az idősebb korosztállyal,akik mondjuk 20 évvel idősebbek,könnyen szót értek.

Nem tűröm meg a buta embereket,semennyire nem tudok elnéző lenni velük.

Nem szeretek más dolgaival foglalkozni,ahogyan sokan,egyáltalán nem foglalkoztatnak a hétköznapi történések.Kedvenc témáim a művészetek,az utazás,politika,irodalom.

Számomra messzemenően a legjobb társ: az Ikrek.

Akikkel visszatérő konfliktusok jönnek elő: a Bak.

2022. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!