Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika - szűz kombó??

Bika - szűz kombó??

Figyelt kérdés

Bika férfi, szűz nő.

Azt hallottam ez a két csillagjegy jön ki a legjobban egymással..

Sírig tartó szerelem stb.


Aki ugyan ebbe a helyzetbe van, alá tudja támasztani?

Vagy épp ezeknek az ellenkezője? 🤔



2021. okt. 18. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Az azonos elemű jegyek között tud lenni harmónia. Mindketten föld jegyek, szóval igen ez jó, abban az esetben, ha a születési képlet többi része nem szól bele.
2021. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Megtudod mondani mi az a születési képlet? Vagy hogy működik?
2021. okt. 18. 13:36
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Írd be YouTube-ra: birth chart reading for beginners

Sok jó videó van, ahol elmagyarázzák.

2021. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm
2021. okt. 18. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A születési hónap csak egy igen kevés szelete az asztrológiának. Semmilyen következtetést nem lehet ennyiből levonni
2021. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Per pillanat nálunk ez a tényállás, csak érdekel hogy csak nálunk, vagy alapból is összeillik e ez a 2 csillagjegy.. Mert a leirtakban igen..

Vagy van akinek más a tapasztalata?!💁‍♀️

2021. okt. 18. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én aszcendensem és a leszálló Hold csomópontom esik a Bika jegybe, de egy rakás fontos bolygó pedig vele szemben a hetes házban a deszcendensen, felszálló csomóponttal együtt a Skorpióban, ezért hozzám pl nem egy Bika jellegű ember lenne ideális, mert nem fejlődnék általa semerre.
2021. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 azta 😮

Én sajnos nem értek hozzá. Ezt el tudod magyarázni hogy hogyan számoljam ki? Vagy hol?

Vagy ki tudod számolni te az enyém? 🤔

2021. okt. 18. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:
8# Ha ismert a születésed pontos ideje, illetve a párod/szerelmed/ szeretőd(?) pontos születési ideje, akkor lehet sinastry chart-ot csinálni az Astro-Seek-en, ami jól mutatja az emberi kapcsolat dinamikáját és csak alap szinten kell hozzá érteni ahhoz, hogy hasznos legyen.
2021. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a bika párom rettenetesen önfejű, nem nyitott. Van, hogy szinte paranoiásan belebeszéli magának a kis elméleteit és azt hiszi az a valóság.
2021. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!