Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológusok vagy hozzáértők,...

Hosszúhajú kérdése:

Asztrológusok vagy hozzáértők, szinasztria-készítésben egy kérdés?

Figyelt kérdés

szinasztriákat nézegetek ( alapfokon értek hozzá ) de erre a kérésre nem találok választ.

ha két ember bolygója között szinasztriában konjunkció van pl nap-hold legyen A személy nap B személy hol. és az egyikük bolygójára esik egy fényszög, pl B személy holdjára egy szaturnusz, ami B személytől jön, akkor azáltal hogy a nap és hol együtt áll, nem kap a nap is fényszöget a szaturnusztól? mert B személy azt a szaturnusz fényszöget radixban ugye magának adja. de ha ráteszem A személy radixat, akkor lesz egy együttállás. kap a harmadik bolygótól - szaturnusz - ezáltal A személy fényszöget egy olyan bolygótól amivel elvileg nem is áll fényszögkapcsolatban?

magyarul ha az együtt álló bolygók közül csak az egyik kap fényszöget egy harmadik bolygótól, akkor az együttállás miatt nem vonódik be a vele együtt álló bolygó is, nem kap ő is fényszöget?

fu remélem érthető...



#szinasztria #fényszögkapcsolat
2021. nov. 4. 23:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

egyébként lehet hogy csak én komplikáltam túl mert:

ha két bolygó radixban egymás mellett van, de nem együttállásban de van egy harmadik is, ami együttállásban van mindkettővel, akkor kismértékben ugyan de a nem együttálló bolygót is bele kell venni ebbe az együttállásba - innen jött a kérdés, de talán túlkomplikálom, mert az én esetemben olyan bolygó a harmadik, ami trigont vagy kvadrátot, vagy oppozíciót vet az együttállásra....

2021. nov. 5. 00:35
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha csak a radix kepletet nézed, esetembem van nap-vénusz-merkúr 3as együttállás. Namost... Szemben van a neptunusz a merkúrommal,viszont a másik két társ együttálló bolygót nem érinti a neptunuszi szembenallás. Így ezen az elven haladva, nem befolyásolja a szaturnuszi szög az együttáló másik bolygódat.

2021. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

akkor valóban igaz lehet - köszönöm a megerősítést!

kérdezhetnék még valamit? még magasabb szintűt.

2021. nov. 23. 18:00
 4/16 anonim ***** válasza:
Mit?
2021. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ha van egy nap-hold együttállás szinasztriába, ( ez egy másik képlet ) de mindkettőt támadja a szaturnusz akkor az válás? mert ugye nap-szaturnusz arra utalhat. de!! ebben a képletben a nap saját szaturnuszát támadja, nem a másikét. viszont ugye magát a házasság-jelölőt ( nap-hold ) de a nap-szaturnusz az ugye így radixban van, nem szinasaztriában.
2021. nov. 23. 19:52
 6/16 anonim ***** válasza:

A nap - szaturnusz szembenallas inkabb a felelossegvallalasrol szol szerintem, amiben tars lehet a hold szemely. De ha megis kap a szaturnuszodtol fenyszoget, ami szembenallas, akkor lehet szamara is problemas a viszony. Legalabbis abban a tekintetben, hogy a szaturnusz nem egy lágy bolygo, mint ami a hold, nem ad gyengedseget. Nem lehet egyszerű kiigazodnia rajtad erzelmileg. De teged segithet, tanithat a szaturnusz.


Melyik hazban van?

2021. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4 es - gondolom otthoni nehezítő körülményekre utalhat .
2021. nov. 23. 20:45
 8/16 A kérdező kommentje:
egy másik helyzetben pedig 7 -es
2021. nov. 23. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor a te képletedben a 4.házban van a szaturnuszod?


Szinasztriában pedig az illető 7.házára esik?

2021. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
több képletet is hasonlítgatok, van olyan ahol a szaturnusz a 4. és van olyan ahol a 7.házból jön, a 4 essel könnyebben boldogultam, a 7 es szaturnusz a nehezebb. ott a 7 es ház nyilvánosságra vonatkozó részén töprengek, mint akadályozó tényező.
2021. nov. 23. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!