Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan lehet felismerni a...

Honnan lehet felismerni a horoszkópokban a lélektársi kapcsolatokat? Konkrétan mik azok a bolygó és fényszög kapcsolatok amik erre utalnak? Mi mutatja meg, hogy valaki a lélektársunk-e?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lélektárs itt a Földön. Ott van, ahonnan jöttünk. A földön mindenki különbözik.


A Földön olyan van csak, hogy vonzalom, ami lehet erősebb vagy gyengébb. A horoszkópban vannak arra utaló jelek, hogy erősebb vagy gyengébb a vonzalom, de ez a legingoványosabb része az egész asztrológiának, mert még ha a horoszkópban látok is jelet arra, hogy erősnek kéne lennie a kapcsolódásnak, egyáltalán nem biztos, hogy viszonzott lesz a vonzalom.


A szinasztriában az együttállás és szembenállás utal ilyen erős kapcsolódásra. Főleg ezek között: nap, hold, első házas planéták, első házúr planéta, mars, vénusz.


Olyan nincs, hogy tökéletes kapcsolódás. Mindig van valami konfliktus. Ez az emberi élet lényege.

2021. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A karmikus kapcsolatot jelezheti, ha a holdcsomópontok és bármely bolygó vagy tengely (Asc, Dsc, Mc, Ic) között van fényszög, vagy ha a szaturnusz és barmely bolygó vagy tengely között van fényszög. Hogy melyik bolygó vagy tengely, és hogy milyen a fényszög (kvadrát, vagy szextil stb.) az jelzi a kapcsolat jellegét - nem feltétlenül azt, hogy most rokon vagy kicsoda, inkább azt, hogyan jöttök ki egymással, mi dolgotok van.

Pl. Az én aszcendensem ugyanott van ahol anyukám leszálló holdcsomópontja és Szaturnusza. A Neptunuszom meg ugyanott van ahol a nővérem felszálló holdcsomópontja.


Konkrétan a lélektársi

kapcsolatot nem tudom.

2021. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 1-es: én úgy láttam, hogy a vonzalom, ha erre minden jel utal a horoszkópban, akkor mindig fennáll. Csak nem biztos, hogy egyszerre egyidőben mindkét félnél. Valamilyen okoból kifolyólag.
2021. máj. 16. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!