Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos lány (skorpió aszcendens)...

Kos lány (skorpió aszcendens) és 1 évvel nála fiatalabb Bak fiú párosításról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem fog sokáig tartani a kapcsolat, mert te máris azt keresed, hogy miben nem illetek össze. :(
2010. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak mások tapasztalataira vagyok kíváncsi... =/
2010. szept. 4. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Kos és bak nem illik össze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tapasztalat, meg írták is.

2010. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Kos és bak a legjobb párosítás!

Tapasztalat, én és a férjem első látásra egymásba szerettünk, és azóta együtt vagyunk (5év).

27/N

2010. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minden ember párosodhat egy ellenkező neművel, ezért nincs problémám :D
2010. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Férjem kos, imád. Még csal is miattam a munkahelyén. Mindent megtesz értem, még a testvérével is összeveszett értem.

Szeretünk nagyokat, enni, inni aludni. :)

baknő

2010. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Huh a te személyiséged biztosan üthet. Eleve azt gondolom a skorpióról, hogy hiába vízjegy, inkább vannak tüzjegyre jellemzőbb tulajdonságaik, de ez skorpió aszcendensel atombomba lehet. Azért érdekes, mert a kos türelmetlen, impulzív, hirtelenharagú, és sokszor meggondolatlan, ami a szívén az a száján, nem taktikázik, ahogy esik úgy puffan, nem haragtartó. A skorpió pedig pont ennek az ellentéte. Párkapcsolatban ezért sem alkothatnának jó párt. Mert megfontolt, komoly, mindent megjegyez és mindent elraktároz, bűntudat nélkül megbánthat másokat.

A kos temperamentumár egy skorpió aszcendens csak is a sérülékenységével rejtheti el, amit a támadásban jelenít meg.

2010. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

SZia! Én négy évig voltam együtt a bak pasimmal. Voltak szép pillanatok, de annyi biztos, hogyha bíztatásra vágysz felejtsd el őt. FOlyamatosan lehúzott és nem anyagi szinten értem ám ezt, hanem lelki szinten. Aminek örültem és lelkes voltam azt ő mindig lehúzta, ne örülj már annyira. DEhát miért ne? Egyébként szerintem a jegyeknél fontosabb az, hogy mit tanult meg ellensúlyozni a hibáiból. Kos vagyok, de figyelek arra, hogy ne menjek a fejjel a falnak. Próbálok azokon a személyiségjegyeken változtatni, amiket a jegy mutat nekem. Ha mindketten próbáltok túllépni a meghatározó személyiségjegyeken,akkor meglehet,h ogy jól fog működni a kapcsolat. Fontos lenne egyébként azt is tudni,h ogy a fiúnak mi az aszcendense, mert egy idő után már nem a napjegy, hanem az aszcendens fog dominálni.

Kívánok nektek sok sikert a kapcsolatohoz és tényleg ne azon agyalj, hogy a jegyek alapján összeilletek e. Inkább érezd, hogy összeilletek e vagy sem.

2010. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az aszcendensét nem tudom, a születésének pontos időpontját nem tudom, csak a napot, illetve születési helyet. :S
2010. szept. 11. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!