Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lány nyilas lány...

Skorpió lány nyilas lány között barátság?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Jaj.><

Lehetetlen.

2011. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehetetlen? :D Sajnos ezt cáfolnom kell. A barátnőm pont az és nagyon jól megértjük egymást. Gondolom nem túl kellemes élmény hatására alakult ki ez a véleményed.
2011. júl. 7. 17:45
 3/18 A kérdező kommentje:
*A barátnőm pont az, skorpió
2011. júl. 7. 17:47
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

A csillagjegyek csak személyiség kategóriák. Emellett még rengeteg létezik... Nem befolyásol semmit..már mint, nehogy már azért ne legyen együtt valaki valakivel, mert a csillagok azt mondják..


Az emberi kapcsolatok szimpátián, hasonlóságon alapulnak.

Azért kedvelünk valakit első látásra, mert szimpatikus, azaz hasonló hozzánk. Magában a szóban is benne van.

Téves hogy az ellentétek vonzzák egymást.

Pl:

Egyik szereti az extrém sportokat, pl hegymászás, míg a másik inkább biciklizni szeret. Mindketten szeretik sportokat, sőt mi több a szabadtérieket.

Minél kevesebb a hasonlóság, annál kevésbé működik egy kapcsolat.

Gondoljunk is csak bele, hogyan férhetne össze két olyan ember akiknek teljesen más az érték rendje, más a megjelenési stílusok, az igényük, az egyik túlságosan visszahúzódó, a másik túlságosan extrovertált.

Ez nem azt jelenti, hogy legyetek teljesen ugyanolyanok, csak hasonlóak.


Egyébként én is skorpió vagyok (tudom, h a legaljadékabbnak írják le) mégis van nyilas,halak,rák,ikerek,oroszlán barátaim. Noha meglehet érdekes mód a legtöbb barátom vízjegyű. Őszi vagy tavaszi születésű. Anyukám nyilas, apukám bak, tesóm pedig rák. Mégis kijövünk.

Mindemellett, h jegyem skorpió, az aszcendensem pl rák és még sorolhatnánk a személyiség kategóriákat...

2011. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Jah, én jól kijövök magammal :D

Skorpió vagyok, nyilas aszcendenssel.

2011. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

18:14-es Egyetértek veled.Hasonló hasonlót vonz. Vannak hasonlóságok a barinőmmel. Én sem ez alapján választok barátot. Amúgy is ezek a személyiség kategóriák (ahogy mondtad) legtöbbször általánosságok. Senkire sem jellemző 100%-os pontossággal a csillagjegye meg a többi ilyen. Szerintem egy-egy személyiség kategória csak alaptulajdonságokat mutatja meg. üdv :)


19:16-os jó a humorod. Ment a zöld kéz:)

2011. júl. 7. 20:02
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

19:16-os vagyok. Köszi a zöld kezet :)

Én alapjában véve nem hiszek a horoszkópban, azt meg végképp nem tudom felfogni, hogy van, aki képes ez alapján minden ismeretség nélkül beskatulyázni.

Hiába vagyok skorpió, nem vagyok jó képviselője a horoszkópomnak, szerintem nem olyan nehéz és kiállhatatlan a természetem, mint előírják. Vagy a nyilas aszcendens lágyít rajta ennyit???

2011. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Igen.:( De szerencsére akkor nem lehet általánosítani.?(:
2011. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

XD(18.14 vagyok)

A nyilas aszcendens, nem lágyít, épp ellenkezőleg XD

A nyilas egy erős tűz jegy :D

áhh most kezdhetnénk, h mi a holdjegyed XXD


Ez egyébként egy nagyon jó személyiség teszt:

[link]

2011. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a holdjegyem meg oroszlán, úgy tudom az is elég karakán jegy. :D Nálam totálisan nem válik be a horoszkóp. Lehet talált gyerek vagyok és csak úgy mondják, hogy akkor születtem :D
2011. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!