Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió csillagjegyükell nem...

Skorpió csillagjegyükell nem lehet veszekedni? Mit csinálnak ha veszekszenek velük?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 23:40
1 2
 1/15 peca1000 ***** válasza:
61%
Hogyne lehetne! Sokat veszekszik velem az asszony ( én a Skorpió, ő Szűz), csak úgy zeng a ház, mikor kiabálunk egymással :)
2021. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Skorpió volt öt évig a párom,sosem veszekedtem vele,mert nem ilyen.Csendben duzzogott, nem mondta,mi a gondja,úgy kellett kiimádkozni belőle.

Minden apróságot megjegyez,elraktároz és adódó alkalommal,szinte szó szerint a fejedre olvassa.

Sok mindent megérez, viszont a saját dolgaiban nagy taktikus és jó színész.


Nos, ez a párom öt év után úgy hagyott el,hogy egyetlen szó problémát sem hozott fel,sőt. És az elhagyás módja is nagyon megalázó volt, szinte naponta törölte belém a lábát és alázott meg.


Nagyon bosszúálló, örökre magában hordja a sérelmeit és még a legközelebbi hozzátartozójának sem bocsájt meg, max nem hánytorgatja fel.

Ami a legjobb a dologban ,hogy ha ugyanezeket vele szemben is "alkalmazzák", meg van sértve és szenved.

Hozzám a szakítás után vissza akart jönni,de nem álltam vele szóba, letiltottam mindenhonnan.Na ezt nem bírják elviselni.Ő is szinte felrobbant....

2021. nov. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül veszekedős, de hogy begyűjti a sérelmeit és a megfelelő pillanatban a fejedre olvassa, az szinte borítékolható. Függ a bolygó elhelyezkedésétől, fényszögeitől, egyéb tényezőktől. Egy markáns Mars, vagy "jól elhelyezett" Merkúr előbb döfi beléd a fullánkos nyelvét.
2021. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs veszekedés, hanem simán átvágja a torkod.
2021. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Skorpio szaturnusszal, is bosszuallo tipus az ember.

En gusztustalannak tartom ezt a fajta tulajdonsagot amit a skorpiok kepviselhet(nek).

Nem mondja el mi baja van, ha orditasz vele sem szedsz ki belole semmit, ha ratojsz a fejere ezek utan meg mar megy a martirkodas, manipulacio…

Nagyon nehezen kezelheto tulajdonsag lehet ez egy emberben, en szemely szerint nem is igazan tudom elfogadni.


Ismertem skorpio merkuru, holdu, napu szaturnuszu embert, sok dologban hasonlitottak.


Nekem a horoszkop kedveert kos szaturnuszom van, nem tudok veluk mit kezdeni, de nem is akarok mert felidegesitenek.

2021. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Gyáva jegy a skorpió. Ha érzi, hogy erősebb vagy, akkor elsunnyog, ha érzi, hogy gyengébb valaki nála, azt meg terrorizálja.
2021. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amit a 2es irt az full igaz.
2021. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon veszekedős fajta vagyok
2021. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Csak fussál velem össze! Ízekre szednélek szóban és fizikálisan is.😁

2021. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#6

Abszolút igaz! Akiről megérzik hogy erősebb abba nem mernek belekötni: ilyenek a földjegyűek. A bakok pl. Simán erősebb lehet náluk.

2021. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!