Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyük rajongtok...

Rák csillagjegyük rajongtok ikrek csillagjegyüèrt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 11:34
 1/5 anonim válasza:
31%
Én iker vagyok, tesóm rák. Képzelheted...
2021. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
Nem
2021. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Qrvára nem öszeillő a 2 jegy, ha most tisztán a napjegyeket nézzük.

Miért?


Egy rák családcentrikus, inkább otthon ülő, állandóságra, megbízható partnerre vágyik, inkább a kiszámítható, stabil helyzeteket szereti, és nagyon érzelmes.


Egy tipikus ikrek kalandvágyó, nehezen leköthető, néha megbízhatatlan, nem rossz ember de szétszórt, inkább értelmes mint érzelmes, kicsit csapodár.


Egyáltalán nincs közös pont, így ha csak napjegyeket nézünk, vakvágány.

2021. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem!!! Sőt!!! De barátnak jók
2021. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anna0806 ***** válasza:
Én ikrek vagyok, húgom pedig rák. Képzelheted. Állandóan nyírjuk és gyilkoljuk egymást. Ő borzasztóan családcentrikus, én pedig kötetlen ember vagyok. Abszolút katasztrófa. Persze szeretem a húgomat nem azt mondom csak néha kiütközik elég sok minden. De ennek lehet a különböző személyiségeinkhez is köze. Teljesen mások vagyunk.
2022. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!